menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.10.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :


ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 65-55
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Μαίμου 
Δεκάλεπτα .:  16-11 , 34-27 , 54-40 , 65-55
Ελευθερία Λέων (1)
Α.Ο.Ε.Μ.( Παπαναστασίου, Τσαραπατσάνης ) Ζαρκαδούλας 13 (3), Μαρκουίζος 5 (1), Παυλιάς  7 (1), Δέλλιος 8 (1), Γιαμπάνης 12, Βασιλείου , Τζαφέρης , Λύτρας 1 , Νικολαϊδης 3 (1), Κρεμαστούλης 3 (1), Σιδηρόπουλος 10 (1), Γιαννόπουλος Μ. 3 (1)  
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ( Ιμπραημάκης, Μαντζώρος ) : Αλεξίου ,  Ιωάννου , Νούτσης 4 , Δαουτάκος 5 ,  Κοντούζογλου 6, Βασιλείου 3, Καρασούλας  7, Βασιλάκος 2, Κετέμα 21 (1), Πάσμα 1, Ιγιάμου 6, Ρούτσης 
Ελευθερία Λέων (2) 

ΠΕΡΑΜΑ –ΤΑΤΑΥΛΑ 81-72
Διαιτητές: Παπαγεωργίου Πέππας Δ.
Δεκάλεπτα: 16-17, 27-38, 54-56, 81-72
ΠΕΡΑΜΑ (Καλόσακας , ΠαΣαγιάννης) :Μπαμπούνης  , Κουμπούρας 23(1) , Κατσικάδης 1, Κουντούρης 8(1), Φιλίππου 12(1) , Αρώνης 5(1), Καίρης , Ζέρβας 1, Ιωάννου 1,  Γεράνιος 13, Σαγρής 17(2)
ΤΑΤΑΥΛΑ (Φαρμάκης): Φράγκος 4, Αβανίδης 17(3), Μαράντης , Μαστρογιάννης 2, Κουτσουβάς 19(1), Χεργκελετζής 16, Ραζής 2, Χουλιάρας 7(1), Αγγελής 2, Μπαϊρακτάρης 2
ΑΟΝΑ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  87-82
Διαιτητές : Παυλόπουλος Αδρ. , Τηγάνης Γ.
Δεκάλεπτα : 23-20, 38-45, 64-57 , 87-82
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος , Πέρρος) Κόγκας 28(8) ,Νικολάκης 3,  Φλέγκας 17(1), Αγγλόπουλος 2, Παπαθανασόπουλος 12(2), Παπαδάκης 12 , Μαρκόπουλος 5, Ψάλτου 2 , Αρνόκουρος 6
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ Φράγκος  ): Ψιακής 5, Λόης 8, Μωυσίδης 5, Καρανδρέας 13, Αλεξανδράκης 25(3), Καλούδης 3, Χρηστίδης 4, Μενιουδάκης 6, Κακαλής 2, Ρόζος 11(2)
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ  73-65
Διαιτητές : Χρηστίδης Ηλ. , Καλαϊτζάκης
Δεκάλεπτα : 16-17, 31-43, 49-54, 73-65
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Μανιάτης , Σιρόγλου): Κογιώνης , Χαραλαμπίδης 13(1) Αγγελόπουλος 8 , Ντώνη 5(1) , Ιωαννίδης 15, Βαρλάς 12(3) Σκοπελίτης 11, Τσιριγώτης 5(1) Μουστάκος , Κουτρομπίλας  , Παυλίδης , Γιανδήμας 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ (Κάσσης , Μαγγιώρος): Παπατρέχας 3(1) , Φωστέρης 5(1), Ζαχαρόπουλος 17, Λούκος 9, Κασσάνος  , Δούβος 5, Κουκουβάκης 2, Νοίδης 2, Πίτσας , Ακρίβος 8(2), Μουζάκης 5(1) , Ρουσσάκος 9
ΑΕ Καλλιθέας Πήγασος Κορ.
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. 56-62
Διαιτητές : Κάρδαρης Ιασωνίδης
Δεκάλεπτα : 10-11, 30-36, 40-44, 56-62
ΑΕ Καλλιθέας -Πήγασος Κορ. (2) 
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας, Μιχαηλίδης): Κιούσης 7(1) , Σμυρνής 9(2) ,  Μούστα 2, Λαζαρίδης 15(2) , Παπανικολάου , Καραντανάς 13(1), Κολιούλης ,  Λάμπρου 10(1), Καραγιώργης , Κίκης
ΠΗΓΑΣΟΣ ( Γιαννικάκης, Κουκιάς  ) :  Σέργης ,  Αντιπάτης  2,  Μπακάλης 3(1) ,  Γεώργαρος  ,  Στεφανής 12 (2),  Κωνσταντόπουλος 18 ,  Τσεμπελής 13(1),  Δημακαρέας ,  Παπαγιαννακόπουλος 14


ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 72-49
Διαιτητές : Καραβίτης Τεφτίκης 
Δεκάλεπτα : 14-16, 38-28, 59-38, 72-49
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης - Μαγγιώρος): Καραλής 4, Μαγγωνάκης 15, Κουτσαύτης 20, Σωτηρόπουλος 4,  Λεβαδίτης,  Παππάς 7, Αδαμόπουλος  8, Κατσικάκης , Μαρόπουλος 3, Μπολουδάκης 11, Σπύρου 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Παπαευθυμίου, Δολιανίτης): Ευσταθίου 3, Πιτσιόλης 3, Ζευγώλης 3, Βλαχάκης 20, Πετρόπουλος , Βήχος 9, Μοναχός 3 , Παπαδόπουλος 3, Μπούζας , Ντάσκας , Λέσι 6 , Σαραντίδης
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 56-67
Διαιτητές: Παπαγεωργίου , Πέππας Δ. 
Δεκάλεπτα : 11-20, 33-37, 45-54, 56-67
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  (Γκονουλού, Δορκοφίκης): Σέιφερ 7(1), Μωραΐτης 3(1), Παπανικολάου 2, Φιλιππάκης, Μακρυγιάννης 11(2), Ψημάδης , Κάππος  4, Χατζηπανάγος 4, Τσουραπάκης, Μπαλντούκας 14(2), Παπαχατζής 2, Μπριασούλης 9(2)
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος): Καρμίρης , Δασκαλούδης 11, Πλατσικούδης 3(1) , Καρτζόγλου 4 , Γούρνας 8, Ντακούλιας 19(4), Μαρίνος 12(1), Στουραίτης 7(1),  Λαδάς 3(1), Ρεπάνης , Λάσκαρης Σπυρίδονος 
.


                   ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ 4 2 2 0 147 118
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ     4 2 2 0 131 118
3 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                                    4 2 2 0 142 128
--------------------------------------------------------------
4 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ           4 2 2 0 163 147
5 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                3 2 1 1 134 136
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   3 2 1 1 119 120
7 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ     3 2 1 1 146 139
8 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                      3 2 1 1 142 138
9 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ    3 2 1 1 125 122
10 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ       3 2 1 1 133 155
11 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ                          2 2 0 2 139 146
---------------------------------------------------------------
12 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ                                2 2 0 2 141 156
13 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ               2 2 0 2 118 134
14 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ                               2 2 0 2 108 131


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right