menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.10.17 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών κριτών από Πέμπτη 12.10.17 μέχρι Παρασκευή 20.10.17

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 12/10/17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/10/17. 
Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .



Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ 
ΠΕΜΠΤΗ 12.10.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑΣ Σ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.45 ΑΟΝΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.10.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ ΑΡΦΑΡΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ KAΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΙΑΠΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΕΛΗΣ   ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ U22-. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ U22 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ


ΣΑΒΒΑΤΟ 14-10-17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΛΙΑΠΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜΗΤ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 13.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΙΜΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β1-2
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΡΡΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΜΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΣΕΦ 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΣΩΡΡΟΥ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 13.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΙΤΣΑΚΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 15.30 ΒΑΡΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΥΙΔ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΝΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΑΦΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 18.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 20.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ, Π ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ Π ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑ 18.15 ΜΕΓΑΡΑ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Π ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑ 20.00 ΜΕΓΑΡΑ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Ε  ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-17
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 1-2
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΥΝ 1 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΥΝ 1 ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΥΝ 1 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
-----------------------------------------
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΥΝ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 18.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΥΝ 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 18.15 ΦΙΛΟΘΕΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΥΝ 2 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΥΝ 2 ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΔΗΜ. 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔ Α ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΑΙΔ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΒΑΡΗ ΠΑΙΔ Β ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΙΔ Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΙΔ Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΦ Β ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΦ Β ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ  19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ Β ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΙΔ Γ ΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΦ Γ ΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΙΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΙΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ ΠΡΟΑΣΤ ΠΑΙΔ Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΦ Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΑ ΕΦ Γ ΑΛΙ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΑΙΔ Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ ΠΑΙΔ Γ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΠΕΡΕΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΦ Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΡΡΑΣ ΛΕΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΕΡΑΜΑ ΕΦ Γ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΣΤΑΜΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚ. ΕΦ Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 12.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΦ Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΗΚΑΣ ΜΗΝΑΣ Σ Σ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜΑ 19.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜΑ 20.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 13.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΊΑΓΜΕΝΗ ΕΦ Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΙΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΦ Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16-10-17
Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΡΕΚΑΣ ΧΡ ΝΑΖΙΡΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑ ΠΟΝΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΡΙΒΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΡΑ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜΗΤ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ - ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΜΑΙΜΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΝΈΟ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΑΥΙΔ
1ο κλ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΝΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΡΗ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΑΣ ΑΡΤ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 17-10-17
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄Β 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑ Α ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑ Α ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΚΑΛΤΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑ ΠΑΠΑΔ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΝΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑ Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ Σ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑ Α ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΦ Α ΠΟΝΤΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑ Α ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΦ Β ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑ Α ΓΡΙΒΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΦ Α ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΦ Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΥΙΔ ΣΥΚΚΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΦ Α ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Β ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΡΑΠΤΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΦ Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΦ Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
Γ ΄ Π-Ε
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΗΚΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΑΦΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΙ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΑ Π ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΦ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΕΤΣΕΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ., 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΦ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΦ  ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 21.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΦ ΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΦ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-10-17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΦΑΡΑ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΣΥΚΚΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 19-10-17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΑΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΡΑΜΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΑΟΝΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π ΤΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΘΕΟΜ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-10-17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΕΛΑΓΡΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΛΙΑΠΗ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 22.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΠΠΑΣ ΤΖΙΜΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΒΑΡΗ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right