menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.8.17 από isaak

Η νέα κλήρωση των νεανίδων

Κοινοποίησέ το :


 Έγινε χθες το απόγευμα η νέα κλήρωση του πρωταθλήματος νεανίδων που θα διεξαχθεί πλέον σε ένα όμιλο με αγώνες ενός γύρου . Οι έξι πρώτες ομάδες προκρίνονται στον τελικό όμιλο και οι οκτώ επόμενες στον 2ο. 
ΟΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΙ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 1
Π. ΦΑΛΗΡΟ 2
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3
ΠΟΡΦΥΡΑΣ 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 5
ΑΟΝΑ 6
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 07
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 08
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  9
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 10
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑ. 11
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 12
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 13
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 14


1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04/10/17
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
Π. ΦΑΛΗΡΟ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΟΝΑ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11/10/17
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΟΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΦΑΛΗΡΟ  
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18/10/17
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ – ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΝΑ- ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25/10/17
ΑΟΝΑ –ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 01/11/17
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Π. ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΑΟΝΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/11/17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
 ΑΟΝΑ –ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ- ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. –ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15/11/17
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΑΟΝΑ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22/11/17
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟΝΑ –Π. ΦΆΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29/11/17
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΑΟΝΑ
Π. ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. –ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 06/12/17
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΟΝΑ- ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13/12/17
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ- ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ- ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. –ΑΟΝΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 03/01/18
Π. ΦΑΛΗΡΟ- ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΑΟΝΑ- ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10/01/18
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΑΟΝΑ
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. –ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ Β.- ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 14 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)


1η ΑΓ.  2η ΑΓ.  3η ΑΓ.  4η ΑΓ.  5η ΑΓ.  6η ΑΓ.  7η ΑΓ.
1-14    8-6    1-12    6-14    1-10    5-14    1-8
2-13    9-5    2-11    7- 5    2- 9    6- 4    2-7
3-12   10-4    3-10    8- 4    3-8     7-3     3-6
4-11   11-3    4- 9    9- 3    4-7     8-2     4-5
5-10   12-2    5- 8    10-2    5-6     9-1    12-10
6- 9   13-1    6- 7    11-1   13-11   10-13   13- 9
7- 8   14-7   14-13    12-13  14-12   11-12   14-11


  8η ΑΓ.  9η ΑΓ.  10η ΑΓ.  11η ΑΓ.  12η ΑΓ.  13η ΑΓ. 
  4-14    1-6     3-14    1-4      2-14     1-2
  5- 3    2-5     4- 2    2-3      3- 1     9-7
  6- 2    3-4     5- 1   10-8      4-13    10-6
  7- 1   11-9     6-13   11-7      5-12    11-5
  8-13   12-8     7-12   12-6      6-11    12-4
  9-12   13-7     8-11   13-5      7-10    13-3
 10-11   14-10    9-10   14-9      8- 9    14-8
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right