menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.7.17 από isaak

Νέα κλήρωση νεανίδων την Δευτέρα 31-07-17 στις 17.00

Κοινοποίησέ το :
< Την Δευτέρα 31-07-2017 στις 17.00 θα διεξαχθεί νέα κλήρωση (στα γραφεία της Ένωσης Σπάρτης 90 και Αραπάκη Καλλιθέα ) για τις νεανίδες στην οποία οι ομάδες θα αγωνιστούν σε ένα όμιλο ενός γύρου όπως θα γίνει η κλήρωση . Στην Β΄ φάση θα γίνουν δύο όμιλοι . ¨Ενας των έξι με τις πρώτες έξι καταταγείσες και ένας των οκτώ με τις υπόλοιπες . Θα γίνουν τα ματς που δεν έχουν διεξαχθεί στην Α΄ φάση ανά όμιλο . Στον 1ο όμιλο των έξι ομάδων θα διεξαχθεί φάϊναλ φορ play off 1-4 2-3 από 0-0 με τις ομάδες που ολοκλήρωσαν πιο ψηλά να έχουν πλεονέκτημα έδρας .



NΕΑ ΚΛΗΡΩΣΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ  ΔΕΥΤΕΡΑ 31-07-2017 ΩΡΑ 17.00 
   ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ                                                      ΚΛΕΙΔ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ                                                                      ( 13 )
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                   (    )
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                              (    )
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                               (    )
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                              (    )
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                                                                             (    )
ΑΟΝΑ                                                                                    (    )
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                     (    )
Α.Ο.ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                                           (    )                
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.                                                               (    )                
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ                                                          (    )      
Α.Ο.ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                               (    )               
Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ                                                                        (    )                 Α.Ο.Φ.ΠΟΡΦΥΡΑΣ                                                                      (    )

ΑΝ  ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ Η ΒΑΡΗ


                   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ                                                                                                                                                                               
1η(04./10)
7η
9η
10η
11η
12η
13η(10/01)
1-14
8-6
1-12
6-14
1-10
5-14
1-8
4-14
1-6
3-14
1-4
2-14
1-2
2-13
9-5
2-11
7-5
2-9
6-4
2-7
5-3
2-5
4-2
2-3
3-1
9-7
3-12
10-4
3-10
8-4
3-8
7-3
3-6
6-2
3-4
5-1
10-8
4-13
10-6
4-11
11-3
4-9
9-3
4-7
8-2
4-5
7-1
11-9
6-13
11-7
5-12
11-5
5-10
12-2
5-8
10-2
5-6
9-1
12-10
8-13
12-8
7-12
12-6
6-11
12-4
6-9
13-1
6-7
11-1
13-11
10-13
13-9
9-12
13-7
8-11
13-5
7-10
13-3
7-8
14-7
14-13
12-13
14-12
11-12
14-11
10-11
14-10
9-10
14-9
8-9
14-8


ΕΝΑΣ ΓΥΡΟΣ ΕΝΑΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ

Β1’  ΦΑΣΗ   ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΕΞΙ ΟΜΑΔΕΣ (1- 1ΟΣ   2-2ΟΣ 3-3ΟΣ  4-4ΟΣ  5-5ΟΣ 6-6ΟΣ)  ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Α΄ ΦΑΣΗΣ

1Η ΑΓΩΝ.17/01
2Η ΑΓΩΝ.  24/01
3Η ΑΓΩΝ.  31/01
4Η ΑΓΩΝ. 07/02
5Η ΑΓΩΝ. 21/02
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3
PLAY OFF   1-4 2-3 XΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΤΡΑΝΕ ΝΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ



Β2’  ΦΑΣΗ  ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΚΤΩ  ΟΜΑΔΕΣ (1- 7ΟΣ   2-8ΟΣ 3-9ΟΣ  4-10ΟΣ  5-11ΟΣ 6-12ΟΣ 7-13ΟΣ 8-14ΟΣ )ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Α΄ ΦΑΣΗΣ 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
1Η ΑΓΩΝ 17/01
2Η ΑΓΩΝ
3Η ΑΓΩΝ
4Η ΑΓΩΝ
5Η ΑΓΩΝ
6Η ΑΓΩΝ
7Η ΑΓΩΝ
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right