menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.7.17 από isaak

Η κλήρωση της Δ΄ Ανδρών 2017-18

Κοινοποίησέ το :

Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2017 - 2018
                                   
Α’ ΓΥΡΟΣ                                               1  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  2/10/2017               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ           Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   Ε.Κ.Α.                                       0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ            Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                    ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                
 0  0
                                                                 2  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  9/10/2017               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ              0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Τ               0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                      0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                                                                 3  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  16/10/201               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-               ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ            ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       Ε.Κ.Α.                                       0  0
                                                                 4  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  23/10/201               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ                  0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ                0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                     Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               Ε.Κ.Α.
                              
                                                                 5  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  30/10/201               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΜΟΣΧ              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Τ            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                       0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                    Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
                               0                                 0
                                                                 6  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  6/11/2017               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ                  0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        Ε.Κ.Α.                                       0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                                                                 7  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  13/11/201               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΜΟΣΧ      ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                       0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ             Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                    ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                                                                 8  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  20/11/201               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΜΟΣΧ                 0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                    ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              Ε.Κ.Α.                                       0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                                                                 9  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  27/11/201               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡ- ΜΟΣΧ.-              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                      0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

                                                                 10 η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  4/12/2017               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΜΟΣΧ           0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ             ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                  Ε.Κ.Α.                                       0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                                                               11  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  11/12/201               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-   ΜΟΣΧ       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ               0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                    Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.                       0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.

                              0                                 0
                                                               12  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  18/12/201               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΜΟΣΧ             0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            Ε.Κ.Α.                                       0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                 Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
                                                               13  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  8/1/2018                 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ          ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                    ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ                0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                 0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ


Β’ ΓΥΡΟΣ                                               1 η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  15/1/2018               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ             0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                    ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ              0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.                       0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                                                                 2  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  22/1/2018               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ           Ε.Κ.Α.                                       0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.                    ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                                                                 3  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  29/1/2018               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-    ΜΟΣΧ        0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.               ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ               0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.                       0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                    Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                                                                 4  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  5/2/2018                 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-   ΜΟΣΧ        Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ          ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                       0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                    ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.

                               0                                 0
                                                                 5  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  12/2/2018               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-   ΜΟΣΧ           0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ               0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                   Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    Ε.Κ.Α.

                                                                 6 η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  26/2/2018               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΜΟΣΧ         ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄              0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                                                                 7  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  5/3/2018                 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΜΟΣΧ             0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                   ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ         0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              Ε.Κ.Α.                                       0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                                                                 8  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  12/3/2018               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.                       0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ               0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                    ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                                                                 9  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  19/3/2018               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                       ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-  ΜΟΣΧ            0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ           ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       Ε.Κ.Α.                                       0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                                                               10  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  26/3/2018               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ         Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ     0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                         0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
                                                                                                                                                   
                                                               11  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  2/4/2018                 1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ            ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΜΟΣΧ             0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               Ε.Κ.Α.                                       0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                     ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                                                               12  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  16/4/2018               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ           ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.               0  0
                               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                       ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     Ε.Κ.Α.                                     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ            0  0
                               Δ.Α.Κ.                         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0
                               2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                         0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ         0  0
                               ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ           ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.              ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0
                                                               13  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ
  23/4/2018               Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ              0  0
                               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ                          0  0
                               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.             Ε.Κ.Α.                                       0  0
                               1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ           ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0
                               ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                       0  0
                               Σ.Ε.Φ. Β'                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄                       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0
                               ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ       ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.                 0  0
0           0

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right