menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  16.5.17 από isaak

Τα πλέϊ οφ σε Α΄ Β και Γ΄ ανδρών -Ελπίζουν ΑΕ Καλλιθέας και Τερψιθέα Γλυφάδας σε σωτηρία της ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας στην Γ΄Εθνική



Α ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2)
ΠΕΡΑΜΑ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 59-67 (1-3) 
Διαιτητές: Πόντας Γιακείμη Ορφανός Εμμ.
Δεκάλεπτα : 15-10, 23-32, 42-43, 59-67
ΠΕΡΑΜΑ (Ιμπραημάκης): Πέππας 5, Μπαμπούνης Κουμπούρας 6 Σωτηρίου 8(2) Ζάχαρης, Καίρης 8(2) , Αρώνης 9(3) , Τράμπαρης 17(1) , Μπούζας 2 Κατσικάδης Σαγρής 4
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας): Τσιπίδης 7 Αριστοτέλους 20(5) Λαμπρόπουλος 9(2) Παπανίκος 2, Λαζαρίδης 18(4) , Μέλος ,. Κορνάρος 2, Κίτσιος 2, Κάππης 7 


Β ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 60-55 (3-2) 
Διαιτητές : Ραχιώτης Κοτσώνης , Καλαντζής
Δεκάλεπτα : 12-10, 22-31, 41-43, 60-55
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. (Λουλουδάκης Βλουτής) : Πετρίδης 10(2) , Κορωνιός 10(2), Νικολάκης 5, Παπαμιχαήλ 2, Ζέρβας , Παπαδάκης 14, Παπαγιαννόπουλος 8 Χριστοδουλόπουλος 6(1) Σκουμής Λιανούδης 3, Ανδριώτης 2, Λουκάτος 
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) Τόμπρος 3, Κούμενος , Στεφάνου 14(2) Γκίνης , Φιλίππου 8 Μπουρβάνης 15 Λεμπέσης, Ράπτης 2 Καρατζιόγλου 12(1) Ζέρβας 1 Μπούταλης 


Οριστικά 2ος ο Ερμής Αργ. τρίτη η Αιξωνή Γλυφάδας 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (2ΟΣ ΓΙΑ 2-3)
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 75-79 (1-3) 
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Μέλης , Χρόνης
Δεκάλεπτα: 17-21, 35-38, 57-61, 75-79
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ.  (Γκονουλού, Κλάδης): Κλάδης 13(1), Μωραΐτης, Παπανικολάου 11(3), Αρφαριώτης 8(1), Λαζαράκης, Γουβιάς 18(1), Κάππος 6, Πασχάλης 2, Τσουραπάκης 4, Μπαλντούκας 6, Ζούπα 6, Λάγιος 2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ.  (Αδάμ, Μαγουλάς): Φύτρος 13(1), Λόης 9, Τσεπαπαδάκης 9(1), Μωυσίδης 12(2), Βλάχος 8(2), Διαμαντής 11(1), Βασιλάκος 2, Παππάς, Κανινής 9, Μενιουδάκης 3, Κακάλης, Ρόζος 3(1)


2ΟΣ ΓΙΑ 4-5
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  66-60 (2-2)
Διαιτητές : Αποστολίδης , Αντωνίου Κούλης Χ.


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 1ΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 78-54  (2-1) 
Διαιτητές : Αργυρούδης Αθανασόπουλος Δ. Ναστούλης



Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Α
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right