menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  30.4.17 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ολοκληρώθηκε η κανονική σεζόν . Τα play off

Κοινοποίησέ το :
H αναπτυξιακή ομάδα κορασίδων ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ –ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ  64-26
Διαιτητές : Κουράντης , Αλιμπέρτης
Δεκάλεπτα : 11-07, 28-14, 51-19, 64-26
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Αράπης, Βαννού): Ρούτση 2, Ολυμπίου 10(1) , Μαρούγκα 4, Μεγαλούδη 3(1) , Μούτσα 10, Χαραλαμπίδου 5(1) Πέππα 5(1) , Γιαννακούλια 3, Ευαγγελίτση 7, Μόκα 6 , Τζανέτου 4, Γουργιωτοπούλου Τσαγκαροπούλου 5(1)
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Κάργιαννης): Μοσχόβη , Πολυζώτη 4, Μεγαλούδη Π. , Τσοπανέλη 2 , Δρένη 3, Μαρμαρινού 2, Αυγουστοπούλου Δρόσου 10(1) , Τζώνη 5, Στιβακτάκη 

Προφ. Ηλίας -Παναιγιναϊκός 

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 74-30
Διαιτητές : Γερουλάνος, Πολλάκη
Δεκάλεπτα : 12-6, 34-10, 56-18, 74-30
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Κουτσοδήμου 8, Σπύρη 4, Λαζάρου 8, Ζεβαχιργιάν 7(1), Τσελεπίδου 8, Δροσωτάκη 10(2), Καλοβυρνά 6, Γουλουμή 8, Πούλη 6, Ιωαννίδου 9(3), Γκέρμπη.
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ( Ποτόσογλου): Μπόγρη 10, Παπασωτηρίου 14(1), Τζούρα 2, Βέργη, Βασιλακοπούλου, Σοφιανού 2, Μπόγρη 2.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΑΣ ΚΟΡ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 33-56
Διαιτητές : Παπαγεωργίου, Χρόνης
 Δεκάλεπτα : 07-09, 20-16, 06-10, 00-21
ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΑΣ ΚΟΡ. (Φουντής, Κουκιάς) Καρακούση, Πύρρου, Κεφαλά, Κουκή, Βουδούρη, Κολοβού Κ., Δούκου 8, Πιτσάκη 19, Κολοβού Β., Ραφελέτου, Δαρζέντα 6, Αδάμ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης, Βαννού) Ρήττα, Λιβανού 12(2) Βροχίδου , Μάλαμα 9(1), Καρελά 2 , Καψοκόλη 15, Κουταλιανού 16 Φακίρη 2, Οικονομοπούλου, Μόσχου
ΑΟΝΑ 

AONA - BAPH 63-54  
Διαιτητές : Τσαλίκης , Προμπονάς
Δεκάλεπτα : 17-18, 37-31,48-40,63-54
AONA (Xρυσοβελίδης Καρπετάς ): Παναγιωτονάκου  10(2) Zαχαροπούλου 3 , Nαβάρο  3 , Kαλογεροπούλου  8, Παπακωνσταντίνου  A. 10, Παπακωνσταντίνου  Δ., Λύρου  26(1), Kιπ  , Aντωνιουδάκη  4.Xατζόγλου , Ψυλλάκη .
BAPH (Kωτσάκη ) : Δημέλη  5(1), Kαραμέτου  Xρ.6., Kαραμέτου  K.15 Kαριδάκη  4 Λιόση   4 Kρίλη  4, Kαβαλέγκα  8(2) , Nάκου  2 Mέξη ,Tσιλιγκίρη  1,Δημοπούλου  2,Aδαμάκου  3(1)

AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ - ATPOMHTOΣ ΠEIPAIΩΣ 30-53
Διαιτητές : Μαυρέλκης Αρφαρά  
Δεκάλεπτα : 10-17, 20-34, 24-47, 30-53
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ (Mπούτας Σταυρακόπουλος ) Mεσσίνη  2, Mανουρά Χαρ. 3, Mανουρά Ελ. 4, Kαραγιαννάκη 16, Ξένου  2, Πλιάτσικα , Παπακωνσταντίνου 3 3
ATPOMHTOΣ ΠEIPAIΩΣ (Kαραγάνης Χουτογιάννης ): Σωτηρίου 3(1), Mοσχονά  4, Kαλογεράκου Τσαχάλη 12(4), Λαουλάκου 15(2), Σιτζάνη  4, Mπαρμπαλιά  9, Tσουμπρή Φλεβαράκη 2 Τζινλή 4.
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 35-40
Διαιτητές : Πέππας Δ. Ησαίογλου
Δεκάλεπτα : 08-10, 19-25, 26-32, 35-40
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Δοντάς Ηλιόπουλος) : Χατζηχαραλαμπίδου 8 , Γκανά 8, Χέλμη 5(1) , Ξαγοράρη , Αγγελετάκη Λέκα 5 Ρεβίδη , Μεμίνι 9(1)
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ(Ζαβαντής):  Αράμπαλη 8(1) Πετροπούλου 15(2) Καμπόλη 6 , Μπεθάνη , Τσίρμπα , Κοτσώνη , Γιαννικάκη 2, Τζαβαρή 7(1) Λιάσκου2 , Παπανικολάου
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 38-43
Διαιτητές : Μπιτέρνας , Μαίμου
Δεκάλεπτα : 6-6, 15-19, 26-29, 38-43
ΦIΛOΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (Μέτος Καραπαναγιώτη ): Zωγράφου , Ανδριοπούλου 1, Τακίδη 2, Μπάρδη Ραμαντάνη 6(2) Μασέλου 15, Σωτηρίου Πέππα 4, Τσαπαρίκου 4, Παπαστάμου 6(2) Μυστέκια  , Τριπιτσίδου
ΠPOOΔEYTIKH(Κλαδούχος , Κλαδούχου): Καρπαθιωτάκη 6(1) Κοσμή 4, Ντόχα , Ρίζου Ριζογιάννη Μανιάτη Γρυλλάκη 11(1) Μπαξεβάνη 2, Πονομαρένκο , Αγγελοπούλου 5, Μαρσίντα 15(2) 


H TEΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΕΖΟΝ) 
1 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 50 26 24 2 1605 1132
2 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ      49 26 23 3 1480 1059
3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ     49 26 23 3 1726 1085
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 45 26 19 7 1293 996
-- ---------------------------------------
5 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    42 26 16 10 1229 1180
6 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ            41 26 15 11 1319 1175
7 ΑΟ ΒΑΡΗΣ                    39 26 13 13 1226 1231
8 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛ  39 26 13 13 1343 1352
9 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ             38 26 12 14 1051 1193
10 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ          32 26 6 20 1067 1252
11 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛ    31 25 6 19 1111 1298
12 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ         30 26 4 22 978 1367
13 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ         29 25 4 21 984 1385
14 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ        28 26 3 22 1 869 1576

ΤΑ PLAY OFF 
1H AΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΤΕΤΑΡΤΗ 03.05.17
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  2ΟΣ -3ΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ 1ΟΣ-  4ΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.    ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 07.05.17
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 4ΟΣ -1ΟΣ ΑΟΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ    ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (3ΟΣ)- (2ΟΣ) ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3H AΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ) 
ΤΕΤΑΡΤΗ 10.05.17 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  2ΟΣ -3ΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ   ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ 1ΟΣ-  4ΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.   ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right