menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  26.4.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 27/04/17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/05/17

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 27.04.17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05.05.17.

ΠΕΜΠΤΗ 27/04/17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (1H)
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ (2) -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (5)  ΜΠΙΚΑΣ ΘΕΟΝΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ   - ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ  ΖΕΡΙΤΗΣ Θ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ (3)- ΜΙΛΩΝΑΣ (4) ΓΑΡΙΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΤΖΙΜΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Α΄ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT(1Η)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (10) - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (13) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ  -ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΠΕΡΑΜΑ (11)-ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (12) ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΜΕΛΗΣ  -ΠΕΠΠΑΣ   - ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ -ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (2Η)
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ(4)  ΓΛΥΦΑΔΑ (3) ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ -ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ (2)- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ. (5) ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΡΙΒΑ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ   ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2Η)
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ(13) - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(10)  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ -ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 12 11 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ     ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/04/17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ. ΚΟΛΛΙΑΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ TZOYNOΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45  ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΓΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΤΕΡΖΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29.04.17

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΙΜΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΙΑΑΣ 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΕΚΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30.04.17
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΣΑΛΠΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΒΑΡΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΠΠΑΣ Γ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΧΡΟΝΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΜΙΝΙ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΙΜΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΤΡΙΤΗ 02.05.17

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΑΡΦΑΡΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 03.05.17
ΠΑΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ PLAY OFF
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  2ΟΣ -3ΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ 1ΟΣ-  4ΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.    ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 04.05.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ  ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ) ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΟΝΤΑΣ ΓΡΙΒΑΣ ΦΑΚΩΝΑΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΜΙΧΑΣ Α ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΑΛΠΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑΜΑ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ. , ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΣΙΑΜΙΔΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.3Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΦΑΡΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.00  ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  ΓΑΡΙΝΗ  ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05.05.17

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20Σ - 5ΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ     ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ  ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3ΟΣ- 4ΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 10ΟΣ -13ΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ     ΜΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 11ΟΣ -12ΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ. ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ Ν.  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α. ΝΑΖΙΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ



Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right