menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.4.17 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 56-48
Διαιτητές :  Τσάτσης Πέτρου
Δεκάλεπτα :  13-11, 32-22, 45-34, 56-48
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού Κλάδης) : Κλάδης Αν.  , Μωραίτης 4, Σέϊφερ 16(2) , Αρφαριώτης 7(2) , Παπανικολάου 3(1), Γουβιάς 6, Κάππος 4, Ψημάδης 7,  Τσουρουπάκης , Ζούπας Αν. , Ζούπας Αλ. 5(1), Μπαλτούκας 4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  (Αδάμ, Μαγουλάς): Φύτρος ), Λόης, Τσεπαπαδάκης 11, Μωυσίδης 2, Βλάχος 6, Διαμαντής 10(1), Σιούτης 1, Βασιλάκος ,  Κανινής 5(1), Μενιουδάκης , Κακάλης 7, Ρόζος 6

ΑΕΤΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 57-59
Διαιτητές : Ορφανός Αργυρούδης
Δεκάλεπτα: 19-12, 32-30, 42-47, 57-59
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας): Κυπριτίδης 10, Βασδέκης 3(1), Μυλωνάς 9(1) Κοζομπόλης 17, Καραϊσκάκης  Ευαγγ. 6, Καραϊσκάκης Μιχ. 4 Τάγκας 3(1),Νατσίδης , Γρηγόρας 3(1) ,  Φιλίππου  , Παναγόπουλος 2

AΤΡΟΜΗΤΟΣ (Σολωμός):  Γκανής 10(2),  Tαρανάς 9, Mηνόγιαννης 4, Kωνσταντίνου  10(1), Mίζης 13, Xουσεϊν , Aγρίμης , Kρεμαστούλης 11(2), Aποστόλου 2
 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ –ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57-43
Διαιτητές : Αρφαρά Φραγκιαδάκης
Δεκάλεπτα : 16-11, 28-27, 40-37, 57-43
ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ(Τσιρωνιάν , Αμπατζής):   Πέτρου 13(2), Aσημακόπουλος 4, Aποστολίδης 6, Πίτσας , Tσάβαλος 6, Γεωργιάδης 12, Mαλτίδης , Παππάς 2, Eμμανουήλ 2, Aλλά 5, Kαλούδης 4, Μελκονιάν

APHΣ ΓΛΥΦ   (Ξαγοράρης, Οικονόμου ): Παυλάτος 2  Nινόπουλος  7(1) , Σκαρίμπας  Bγόντζας 2,  Σταυρίδης 7 Πομώνης 4 Πέτσας 11(1) Σκκούταρης 2,  Mωραίτης  Σκλάβαινας 3(1) Γκίνης  5 (1). 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 65-46
Διαιτητές: Σταγιάνος , Μπιτέρνας
Δεκάλεπτα:   22-16, 37-32, 51-38, 65-46
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  (Μαυρογιάννης, Λιβάνιος): Στεφάνου 15(3), Νερούτσος 8, Λάσκος 6(1), Παππάς 8, Καρράς 20(2), Λιάσκος 2, Λιαδάκης 6

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής):  Διγενής 3, Κασκάνης 8, Ελμάσογλου ,  Παπαματθαίου 5, Βάγιας  2 , Σίνας , Αθανασιάδης 6(2),  Κοτζαγεωργίου 13, ,Τοψίδης, Καλούδης 9(1)
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 61-72
Διαιτητές :Δελαγραμμάτικας , Τσαλίκης

Δεκάλεπτα : 10-20, 27-35, 40-53, 61-72 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ (Κουκιάς, Γκογκόγλου): Αντιπάτης 13(1), Μπακάλης 4, Σέργης  2, Χοχλιδάκης 7(1), Ρίπης 4, Στεφανής 9(2), Κωνσταντόπουλος 19(2), Ρενιέρης 3, Γεώργαρος 
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος Μ., Παπαδόπουλος Γ.): Παππάς 3, Δασκαλούδης 16 , Πλατσικούδης 7(1), Καρτζόγλου 1, Βήχος 6, Ντακούλιας 23(6) , Βελισσαράκος 8, Λαδάς 6(2), Φαραντάτος , Σπυρίδωνος , Καρμίρης 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  66 – 67
Διαιτητές: Τζίμης, Παπαγεωργίου
Δεκάλεπτα: 20 – 20, 36 – 37, 53 – 50, 66 – 67
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ  (Παγώνης): Παπαδάτος  Π. 4, Πανάγος 2, Κουτσαυτης 24(4), Μαρκοζάνης 8,  Αναστασόπουλος 7, Αρβανίτης Σ. , Βόμβας 9(1), Νικολαΐδης 3(1),
Βατίστας 2, Καναρίδης, Κοιλάκος, Παπαδάτος Σ-Γ. 5.

ΟΚΕ (Τσιρίδης, Παπανικολάου): Μαρούγκας, Σπυριδωνάκος, Κωνσταντώνης,
Αρβανίτης 12(3), Δούκας 18(3), Παρμαξίδης 8(1), Δρούγος, Λιούλης 21(4), Κουρίλας 6, Φέιζο 2.  
HΛEKTPOYΠOΛH-AMΦIAΛH 57-55
Διαιτητές : Παπαφωτίου Ευφραιμίδης
Δεκάλεπτα : 13-21 28-31 46-45  57-55
HΛEKTPOYΠOΛH (Γκόρος, Καρατράντος): Kουτρόπουλος 17(4) , Μπούτος 19, Ουζούνης , Κατσίμπρας , Φειδάς , Κουνενής , Μπάκας , Γρακούσης 9 ,  Κασβής 1, Μπάκας 3, Αρβανιτάκης 6, Φειδάς 2

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης , Λαρόζας): Παναγιωτόπουλος 10(3) Aρβανίτης  8 Kούτσος  11(1) Mπαμπάκος  7 Aσημομύτης 2 Γλαράκης 4, Κάσσος 10(2) , Μπραχιμάϊ  3(1)

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right