menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.4.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 20/04/17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/04/17

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 20.04.17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28.04.17.
ΠΕΜΠΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 20.04.17


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ        IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ. IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.00  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ - ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΣΙΧΛΑΣ 
ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 21.04.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΎΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΌΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04/117
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ PLAY OFF ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 2 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. - ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Δ ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΡΙΟΥ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2Η ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΙΜΟΥ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΡΦΑΡΑ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ A ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΕΡΑ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/04/17
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ.,ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ Μ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΠΕΡΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 09.15 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 18.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΑΝ. ΠΑΛ.  ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/04/17

Α ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΑΛΑΛΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ KONTOΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΑΛΠΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 21.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΡΑ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ(3) - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (4) ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ     ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠ. 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(10)  -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ(13)  ΠΟΝΤΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΠΡΕΚΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
 ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (11)- ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ(12) ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΙΜΑΛΑΣ

ΤΡΙΤΗ 25/04/17
ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (2)
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΧΡΟΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04/17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ PLAY OFF
NEO KΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ MIXA M ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3  ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 



Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right