menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.4.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 12.04.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.04.17

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΤΕΤΑΡΤΗ 12.04.17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/04/17.
Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 12.04.17
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ AΡΓΥΡΟΥΔΗΣ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΚΟΥΡΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΙΚΡ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00  ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΡΦΑΡΑ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΠΕΜΠΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 20.04.17


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ        IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ. IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.00  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ - ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΣΙΧΛΑΣ 
ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 21.04.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΎΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΌΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right