menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.4.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 06.04.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.04.17

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 06/04/17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/04/17.

ΠΕΜΠΤΗ 6-4-17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΟΝΑ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΟΝΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑ Μ. ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΙΧΑΣ Γ
ΕΦΗΒΙΚΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (2) 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΤΖΙΜΗΣ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ.
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΑΡΙΝΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7-4-17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΣΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΡΦΑΡΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF(2)
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 2 ΜΠΙΚΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 08.04.17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ .PLAY OFF
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΡΦΑΡΑ ΧΡΟΝΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΣΙΜΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF 2
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 19.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΗΛ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΣΑΛΠΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ.  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ


ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.00 ΒΑΡΗ ΑΟΝΑ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑΛ. ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΩΝ ΒΑΪΩΝ  09.04.17
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.30 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΆΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ    ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΠΕΡΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΟΝΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 09.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΧΑΝ ΝΚΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12..30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΙΜΑΔΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΖΙΑΚΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
Γ ΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΡΦΑΡΑ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΕΚΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ

ΕΦΗΒΟΙ Γ  ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 3Η
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 2 3
NEO ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 10.04.17
Α ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΝΤΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΘΕΟΝΑΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF MΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ 

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 4-5 2
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΗ ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF TEΛIKOΣ  
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ

Μ. ΤΡΙΤΗ 11.04.17

1ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  PLAY OFF ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   ΠΟΝΤΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ, ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
1ΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY  OFF ΠΑΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  21.30   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ    ΙΑΤΡΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΝΑΖΙΡΗ ΑΡΓΥΡΗ

Γ ΕΦΗΒΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 4Η
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ



ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ.    ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 12.04.17
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ AΡΓΥΡΟΥΔΗΣ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΚΟΥΡΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΙΚΡ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00  ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΡΦΑΡΑ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΠΕΜΠΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 20.04.17


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ        IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ. IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Η ΚΡΟΝΟΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ Η ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 21.04.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΎΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right