menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.3.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 30.03.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07.04.17

Κοινοποίησέ το :
Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 30/03/17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/04/17.
ΠΕΜΠΤΗ 30/03/17

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ  ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ  ΤΣΑΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/03/17

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΟΝΤΑΣ  ΠΗΛΟΪΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01-04-17
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΧΡΥΣ Κ ΤΡΑΠ[ 12..30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΝΑΚΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΜΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ. ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 13.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΑ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑΛ. ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑ ΔΗΜ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΛ. ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ ΜΑΙΜΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ PLAY OFF
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ ΜΟΣΧ ΑΡΦΑΡΑ ΚΟΚΚΟΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΚΚΟΣΗΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ



ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-17

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 12.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΧΡΥΣ ΚΑΙ ΤΡΑ 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΝ,. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΡΜΙΔΗΣ  ΑΡΓΥΡΗ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 13.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ --ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΟΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 13.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 18.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΙΜΑ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ Σ ΝΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΟΝΑ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΜΕΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΒΑΡΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ 21.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΡΑ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΚΟΣΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ Γ(1)
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ  ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΛΕΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 3-4-17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΕΚ ΘΥΡ- ΚΟΜ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΡΑΜΑ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΕΦΗΒΟΙ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΚΟΜ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΕΦΗΒΟΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ   ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF  ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΡΙΤΗ 4-4-17
ΠΑΙΔΕΣ Γ PLAY OFF
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ


ΕΦΗΒΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ PLAY OFF 2
ΚΛ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5-4-17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF (2) 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (2) 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΚ ΤΕΛ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΙΧΑΣ Α
ΤΕΛΙΚΟΣ (2) 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΕΓ ΤΕΛ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΜ. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ PLAY OFF 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α   19.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ   ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 6-4-17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΟΝΑ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΟΝΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑ Μ. ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΙΧΑΣ Γ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (2) 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΤΖΙΜΗΣ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ.
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΑΡΙΝΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7-4-17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΣΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΡΦΑΡΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF(2)
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 2 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ



Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right