menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  31.3.17 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 84-58
Διαιτητές : Παπαγεωργίου Χρόνης
Δεκάλεπτα : 4-17, 40-31, 59-44, 74-58
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος Μ., Παπαδόπουλος Γ.): Σπυρίδωνος 14, Δασκαλούδης 4, Πλατσικούδης 8(2) , Καρτζόγλου 13, Βήχος 6, Ντακούλιας 23(4) , Βελισσαράκος 7, Ίσσαρης , Λαδάς 6(2), Φαραντάτος , Κοσμίδης 3, Καρμίρης

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (Παγώνης ): Παπαδάτος 24(3) , Πανάγος , Ασπράς Μαρκοζάνης 8 , Αναστασόπουλος , Βόμβας 2, Νικολαίδης 3(1) , Βατίστας 2, Καναρίδης , Κοιλάκος , Παπαδάτος 8 
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 64-66
Διαιτητές :  Τζίμης  , Πέππας Δ.
Δεκάλεπτα :  15-10, 31-35, 41-51, 64-66
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης ):  Γλαράκης 13(1) , Κασσός , γεωργακίου , Παναγιωτόπουλος 6(2) , Μπέλλος 2, Αρβανίτης 4, Μπαμπάκος 20(1) , Ασημομύτης  2, Τσάφος , Κούτσος 15(3), Βασιλάκος , Αμανατίδης 2
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού Κλάδης) : Κλάδης Αν. 10(2) , Μωραίτης 2, Σέϊφερ 18(3) , Αρφαριώτης 17(5) , Παπανικολάου , Γουβιάς 10, Κάππος 4, Μαργέτης , Τσουρουπάκης , Ζούπας Αν. 3, Ζούπας Αλ. 2, Μπαλτούκας
ΟΚΕ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ   47 – 74
Διαιτητές: Φραγκιαδάκης, Προμπονάς
Δεκάλεπτα: 0 – 21, 16 – 40, 28 – 55, 47 – 74.
ΟΚΕ(Τσιρίδης, Παπανικολάου): Πασσιάς, Μαρούγκας 7, Αντωνάρας 2, Γουναράς 2,  Κωνσταντώνης 2, Αρβανίτης 3, Δούκας 3(1), Παρμαξίδης 5(1),  Δρούγος 5(1), Λιούλης 8, Κουρίλας 4, Φέιζο 6.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  (Μαυρογιάννης, Λιβάνιος): Στεφάνου 22(6), Ράζα, Νερούτσος 16, Λάσκος 6, Παππάς 4, Καρράς 22(1), Λιαδάκης, Δημητρόπουλος 2,  Ταράμπολας, Λιάσκος 2.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ 63-56 
Διαιτητές : Πόντας , Πηλοίδης Λουκάς 
Δεκάλεπτα: 10-11, 28-28, 44-44, 63-56
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  (Αδάμ, Μαγουλάς): Φύτρος 6(2), Λόης, Τσεπαπαδάκης 17(2), Μωυσίδης 5(2), Βλάχος 14(1), Διαμαντής 16(2), Σιούτης 1, Παππάς, Κανινής, Μενιουδάκης 2, Κακάλης, Ρόζος 2

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ (Κουκιάς, Γκογκόγλου): Αντιπάτης 6, Μπακάλης, Σέργης 6(2), Χοχλιδάκης 5, Ρίπης 8, Στεφανής 12(2), Κωνσταντόπουλος 13, Παπαδόπουλος, Ρενιέρης 4, Γεώργαρος 2
*Ο Ερμής πήρε την νίκη αλλά δεν κάλυψε την διαφορά των 8 πόντων και ο Πήγασος με δύο νίκες στα τρία ματς εξασφαλίζει την πρωτιά και την απευθείας άνοδο

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 57-50
Διαιτητές : Μαυρέλης , Σταγιάνος
Δεκάλεπτα : 15-19, 30-28, 41-37, 57-50
AΤΡΟΜΗΤΟΣ (Σολωμός):  Γκανής 2, Mπρούτσος, Tαρανάς 2, Mηνόγιαννης 17(1), Eμμανουηλίδης, Kωνσταντίνου, Mίζης 12, Xουσεϊν 3(1), Aγρίμης 8(2), Δανιάς, Kρεμαστούλης 5(1), Aποστόλου 8
ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ(Τσιρωνιάν , Αμπατζής):   Πέτρου 4, Aσημακόπουλος 7(1), Aποστολίδης, Πίτσας 6(2), Tσάβαλος 6, Γεωργιάδης 7, Mαλτίδης 4, Παππάς, Eμμανουήλ 2, Aλλά 2, Kαλούδης 10, Μελκονιάν 2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΑΕΤΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 54-56
Διαιτητές : Μελισσάρης , Ζαγουρής
Δεκάλεπτα : 16-14, 30-27, 41-39, 54-56
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής):  Διγενής 7, Κασκάνης 8, Ελμάσογλου 4 Παπαματθαίου 4, Αθανασιάδης 12(4),  Κοτζαγεωργίου 19(3), ,Τοψίδης
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας): Κυπριτίδης 12(2), Βασδέκης, Μυλωνάς 11(1) Κοζομπόλης 15, Καραϊσκάκης 7(1), Τάγκας 3(1), Φιλίππου  8
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. –ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 58-61
Διαιτητές : Αργυρούδης Αχιλλέως
Δεκάλεπτα : 10-13, 23-30, 39-46, 58-61
APHΣ ΓΛΥΦ   (Ξαγοράρης ): Παυλάτος 6 (2) Bασιλάτος  17 (2) Nινόπουλος  2 , Σκαρίμπας 2 Bγόντζας Σταυρίδης  8(1) Πομώνης  6 Πέτσας  2 Λευκαδίτης   Mωραίτης  3 Γκίνης  12 (1). 

 AΣH (Γκόρος Καρατράντος ) : Φειδάς  4 , Κουνενής  11 (3) Kουτρόπουλος  15 (2) Kασβής 2 Aρβανιτάκης  6 (2) Kατσίμπρας 8 (1) Γραικούσης 2 Mπούτος 15 (1).



            ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
43
23
20
3
1472
1352
2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
42
23
19
4
1423
1254
3
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
41
23
18
5
1444
1250
4
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
39
23
16
7
1296
1175
5
ΑΙΞΩΝΗ
38
23
15
8
1434
1365
6
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
37
23
14
9
1426
1250
7
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
37
23
14
9
1332
1263
8
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
34
23
11
12
1286
1304
9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
33
23
10
13
1325
1347
10
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
30
23
7
16
1331
1459
11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ
29
23
6
17
1287
1462
12
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
29
23
6
17
1299
1378
13
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
28
23
5
18
1251
1350
14
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
23
23
0
23
1098
1495


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right