menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  24.3.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Αγκαλιά με τον τίτλο και την άνοδο η Ευρυάλη Γλυφάδας

Κοινοποίησέ το :
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 75-70
Δεκάλεπτα : 19-14, 38-26, 54-52 ,75-70 .
Διαιτητές :  Δελαγραμμάτικας Μέλης
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Ιμπραημάκης  Μαντζώρος): Αλεξίου Συριανός 17(2) , Καρασούλας 8 Φελλάς , Νικολάου 5(1) , Γκααφάρ 4, Βάσσης 5(1) , Μαρκουίζος 17 , Κετέμα 11(2) , Κοντούζογλου 9(2)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης ) ριανταφύλλου 11(3) Φορτάτος 3, Γιαννακής 10(2) , Γουρνάς 12, Θεοδωρικάκος 17(2), Σταθάκος , Κοντοστέργιος 11(1), Μαρής 6(2)
















ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ – ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ . 48-84
Διαιτητές : Μαυρέλης Τσαλίκης
Δεκάλεπτα : 12-37 , 17-53, 37-69, 48-84
ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ( Δρουμπούκης): Προσελέντης 5 , Ασημόπουλος , Παπάνογλου 9 , Καραίσκος 5(1) , Νικολούσιος 12(1) , Τόμπρος 3, Μουστάκας 2, Χαραλαμπίδης 10 Σαμλί 2

ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ . (Τασιόπουλος , Φελεκίδης): Σιγλέτος 9(1) Κακαβάς Π. 2, Κόκκινος 20 , Κακαβάς Γ. 3, Παρασκευόπουλος 9(1) Ψυχογιός 12(2) , Κασπαριάν 17(1) , Χαλκιάς 6 , Μαγηγανάς 4, Παπαδόπουλος 2, Αλεξιάς , Κουβούσης





ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. 71-63
Διαιτητές : Στρέμπας , Σιδερής
Δεκάλεπτα : 08-13, 27-27, 45-42, 71-63
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτζόγλου):  Τάγκαλος Γιοβάς 8 Τζοβάρας Καμπούρης 11(2) Μαραγκόπουλος 22(2) Αλεξανδρόπουλος 12(4) , Θεοχάρης 3, Μαυροειδάκος , Κουτσολιάκος 11, Λίπας , Στεργίου , Λούγαρης 4
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Παύλος Καλοειδάς): Κόγκας 4, Μαμουνής 8 , Βλαχάκης 10(2) Κορκοσούρας 5(1) Μοναχός , Ρέπας 16 Μπόθος 1, Θωμάς 5 Τριανταφυλλίδης 14 
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΤΑΤΑΥΛΑ 77-68
Διαιτητές : Σκαλτσής, Βελέντζας
Δεκάλεπτα :  19-23, 40-34, 61-48, 77-68
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Λαμπαδάριος): Λιθόπουλος 20 , Φουντής 20(3), Ντώνη , Ιωαννίδης 6,  Βαρλάς 11(1) , Σκοπελίτης 17 , Κόϊκας , Κουτρομπίλας 3(1) , Ρεπανάς Γιανδήμας
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς):  Παπαδόπουλος 16(2) , Μαράντης 2, Κουρής 11(2) , Κουζηνόγλου 7, Αδράμης 22(1) , Μαρκόπουλος 2, Παδουβάς , Κάβουρας 8


ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 62-57
Διαιτητές Παυλόπουλος , Μελισσάρης
Δεκάλεπτα : 17-15 , 33-31, 42-37, 62-57
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λουλουδάκης , Βλουτής ):  Δελής 11(1) Κορωνιός 11(1), Ζέρβας Παπαμιχαήλ 14(1) Παπαθανάσης 2,  Παπαδάκης 19 Παπαγιανννόπουλος , Χριστοδουλόπουλος , Σκουμής 5, Χαλιμούρδας , Ανδριώτης , Λουκάτος
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Βαμβακάς , Παπαγεωργίου , Κούμενος 3(1) Στεφάνου 7(1) Παλτάογλου 6 , Φιλίππου 14(2) Μπουρβάνης , Τόμπρος , Ράπτης 7 Καρατζιόγλου 19(2) Ζέρβας 1 Λεμπέσης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  74-69
Διαιτητές : Σκούτας  Αντωνιάδης
Δεκάλεπτα : 16-17 ,37-35 , 54-45 ,74-69
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ (Τάσος -Ζάλιαρης) Κακαράτζας , Μανίκας , Γιαννακόπουλος 2, Φλέγκας 16 , Βασιλικός 15(2) , Μαστρογιάννης 9(1) , Ρουμάνι 13(1) Κουντούρης 10(1) , Πασσαρής 4, Φωτεινάκης 5(1) Παπαγεωργίου,  Ελενίτσας
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑ ΔΗΜ (Κάσσης Μαγγιώρος) Φωστέρης9(1) Δούβος 19(1) Χριστόπουλος 3(1) Κασσάνος 1, Γρηγοράκος  7(1),  Κουκουβάκης 10(2) Αδράμης Λούκος 11(3) Ακρίβος 3(1) Ζάβρας Ρουσσάκος 6
ΑΟΝΑ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   77-57
Διαιτητές:  Ζακεστίδης Αυγερινός
Δεκάλεπτα : 26-12, 39-31, 54-45, 77-57
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος): Ζευγώλης  5(1) , Μαγγωνάκης 9(2) , Ψάλτου 2, Αγγλόπουλος 6 , Μανίκας 7(1) , Άμερσον 4, Θεοφανίδης Χατζηρόδος 2 Ραζής 9(1) Πηλιούνης 8 Ρετσινάς 21(5) Αρνόκουρος 4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος) Κουτρομπίλιας   3(1) Τζίτζης 8(2) Συρίγος 12(2) Βαρβατάκος 12(1) , Κοθράς 7 , Μελάς 12(1) , Μπουλαντζάς 3 , Μπινιάρης

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right