menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.3.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 23.03.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31.03.17

Κοινοποίησέ το :





Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 23.03.17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/03/17.

ΠΕΜΠΤΗ 23.03.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΚΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ. 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.03.17

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΑΥΙΔ ΠΡΕΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ  ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΡΟΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΕΦΗΒΟΙ Α΄ PLAY OFF ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 2  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ TZOYNOΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ PLAY OFF
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ


ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ  19.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/03/17
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΚΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.45 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. Π ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ  ΠΕΠΠΑΣ Δ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.15 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΟΝΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.15 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΡΑΜΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 10.30 ΠΕΡΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΑΡΓΥΡΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΤΥΡ 10.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.00 ΒΑΡΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΑΚΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 10.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 13.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΣΙΜΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.00 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑ Μ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 11.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΕΝ. ΦΙΛ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.15 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ ΓΑΡΙΝΗ    ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤ- ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 27/03/17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΣΥΚΚΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΡΤΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΛΥΡΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
NEO ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΒΑΡΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΦΗΒΟΙ Α΄ PLAY OFF ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ MAΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 

ΤΡΙΤΗ 28/03/17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΕΦΗΒΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΕΦΗΒΟΙ  Γ΄ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΤΕΤΑΡΤΗ 29/03/17 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00  ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΠΕΜΠΤΗ 30/03/17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/03/17
 Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΘΕΟΝΑΣ ΠΗΛΟΪΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right