menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  16.3.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :




ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 52 50
ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 62 67
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 56 71
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 62 58
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 62 45
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 59 70
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ 61 66


ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ   52-50
Διαιτητές : Αναστασίου Φλώρος Γ.
Δεκάλεπτα : 09-17, 24-28, 35-42, 52-50
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος)΄: Χριστόπουλος  , Φωστέρης 2 , Δούβος 14(2),  Κασσάνος 2, Γρηγοράκος 8(1) , Κουκουβάκης 6 , Αδράμης  , Λούκος 12, Ακρίβος  , Ζάβρας  , Ρουσάκος 8
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος) : Φουντής 12(2) ,  Ντώνη  , Ιωαννίδης 13,  Βαρλάς 8 , Σκοπελίτης 2,  Κόϊκας 6(1), Λάμπρου 4,  Ρεπάνης 1, Γιανδήμας 4
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 62-45
Διαιτητές : Ραχιώτης , Σταθόπουλος
Δεκάλεπτα : 14-07, 34-21, 47-37, 62-45
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Παύλος Καλοείδης ): Γαζής ,  Κόγκας 15(2) , Μαμουνής 5(1) , Βλαχάκης 5(1), Κορκοσούρας 8(2) , Αθανασούλας  6, Μοναχός , Ρέπας 10, Μπόθος , Θωμάς , Τριανταφυλλίδης 13(1) 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος-Ζάλιαρης):  Μανίκας , Γιαννακόπουλος 10, Φλέγκας 13 ,  Μαστρογιάννης 5(1) , Ρουμάνι 5(2), Κουντούρης 8(1) , Πασσαρής 3, Φωτεινάκης 2 , Πσαπαγεωργίου  Ελενίτσας
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ.   61-66
Διαιτητές : Τσάτσης , Φασόλης
Δεκάλεπτα :  15-17, 31-26, 43-44, 61-66
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  (Πούτος): Βαμβακάς 3(1) ,. Τόμπρος  2,Μπούταλης ,  Στεφάνου 8 , Φιλίππου 12(1), Μπουρβάνης 15 , Ράπτης 2, Καρατζιόγλου 19(4),  Ζέρβας.
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ.  (Ιμπραημάκης, Μαντζώρος) : Αλεξίου , Ιωάννου 5(1), Συριανός 20(3), Καρασούλας 5(1) , Φελλάς ,  Γκαφάαρ 10, Βασιλάκος , Βάσσης 11(1), Μαρκουϊζος 6, Κετέμα  9(1), Κοντούζογλου

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ  62-58
Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας , Μπιτέρνας
Δεκάλεπτα : 14-09, 31-26, 39-33, 62-58
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  (Λουλουδάκης, Βλουτής) : Δελλής  13(1),  Κορωνιός 22(1) , Νικολάκης 3(1) , Παπαμιχαήλ , Ζέρβας  4, Παπαδάκης 14, Παπαγιανόπουλος , Χριστοδουλόπουλος 2, Σκουμής 4  , Παπαθανάσης , Λουκάτος

ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης): Προσελέντης  2 , Ασημόπουλος , Παπάνογλου Καραίσκος 15(2), Νικολούσιος 24(4) , Τσέλιος , Τόμπρος 2,   Μουστάκας , Καρακατσάνης , Χαραλαμπίδης 9(1), Σαμπλί 4, Μελισσάς 2 
ΤΑΤΑΥΛΑ -ΑΟΝΑ  62-67
Διαιτητές : Μαυρέλης Τσαλίκης
Δεκάλεπτα : 15-16, 35-27, 52-48, 62-67
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) : Νικολόης 15, Παπαδόπουλος 9, Μαράντης 2, Κάβουρας 2, Κουρής 6 (2), Κουζινόγλου 6, Αβανίδης 18, Παδουβάς 4, 
Α.Ο.Ν.Α. (Λαμπρόπουλος): Ζευγώλης 4, Μαγγωνάκης 6, Αγγλόπουλος 10 (2), Μανίκας 2 , Άμερσον, Θεοφανίδης 6, Χατζηρόδος 4, Ραζής 7, Πηλιούνης 11,Ρετσίνας 7(1), Αρνόκουρος 10
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.  58-71
Διαιτητές: Παπαφωτίου Σιδερής
Δεκάλεπτα : 23-16, 38-34, 48-61, 58-71
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος): Κουτρομπίλας , Τζίτζης 3(1) , Συρίγος 12(1) , Βαρβατάκος 8, Κοθράς 7,  Μελάς 4, Μακαρατζής 5, Μπουλατζάς 8 , Μπινιάρης 11
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. (Τασιόπουλος , Κακαβάς Γ.) : Σιγλέτος 10,   Κακαβάς Π.  17(1), Κόκκινος 16,  Ψυχογιός 10(3),  Παρασκευόπουλος  2,  Κασπαριάν 7(1), Μαγγανάς , Αλεξιάς  4, Τσίλαγας 5(1) 
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΓΛΥΦΑΔΑ  59-70
Διαιτητές : Καλαϊτζάκης , Καλαντζής
Δεκάλεπτα : 20-18, 36-37, 45-46, 59-70
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης) : Χαραλαμπίδης Μαρ. 7(1) , Τριανταφύλλου 6(2) ,  Φορτάτος , Γιαννακής 3(1) , Γουρνάς 14 , Βουρνάς 10 , Θεοδωρικάκος 14(1) , Κοντοστέργιος 2, Μαρής Χατζηχρήστου 3(1)  ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος  , Γιοβάς 13(1) , Τζοβάρας 9(2) , Καμπούρης 5 , Μαραγκόπουλος 4, Αλεξανδρόπουλος 14(2) , Θεοχάρης 14,  Κουτσολιάκος 5, Λούγαρης 6(2)  


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right