menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  9.3.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :


ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. 65-61
Διαιτητές : Ζακεστίδης Γκανής
Δεκάλεπτα : 20-13, 33-32, 44-45, 65-61
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος) Φουντής 18(4) Ντώνη 3(1) , Ιωαννίδης 11, Βαρλάς 10(1) , Σκοπελίτης 15 Κόϊκας 1, Ρεπάνης , Γιανδήμας 7(1)

Ν. Περαμος - Προοδευτική
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Γαζής , Μάρδας) Κόγκας 2, Μαμουνής 3(1) , Βλαχάκης , Κορκοσούρας 18(3) , Αθανασούλας 9, Μοναχός , Ρέπας 13, Μπόθος 12, Θωμάς , Παυλόπουλος , Τριανταφυλλίδης 4 




ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 73-47 
Διαιτητές : Παπαφωτίου , Γαραντζιώτης
Δεκάλεπτα 13-10, 29-26, 53-38, 73-47
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος-Ζάλιαρης): Κακαράτζας , Μανίκας 2, Γιαννακόπουλος 3(1), Φλέγκας 13(1) , Βασιλικός 3, Μαστρογιάννης 9(1) , Ρουμάνι 28(6), Κοουντούρης 9(1) , Πασσαρής , Φωτεινάκης 4(1) , Φαρμάκης Ελενίτσας

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης)  Χαραλαμπίδης Μαρ. 10 , Τριναταφύλλου 6(2) Φορτάτος , Γιαννακής 10(3) Γουρνάς 7, Βουρνάς 4, Κυριακού , Θεοδωρικάκος 8(1) , Σταθάκος , Κοντοστέργιος , Κουβάς 
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.- ΤΑΤΑΥΛΑ 75-55
Δεκάλεπτα : 28-12, 48-31, 57-44, 75-55
Διαιτητές: Αναστασίου , Τσουραπάς
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. (Τασιόπουλος , Κακαβάς Γ.) : Σιγλέτος  9(2) Κακαβάς Π. 7(1) , Κόκκινος 12(1) Ψυχογιός 7(1) Παρασκευόπουλος 10(2) , Δημητρίου 2, Κασπαριάν 11(1) Χαλκιάς 2, Μαγγανάς 4, Κουβούσης , Αλεξιάς 6 Τσίλαγας 5(1)

ΤΑΤΑΥΛΑ ( Σιταράς): Νικολόης 9 , Παπαδόπουλος 4, Μαράντης 4, Κουζηνόγλου 14 , αβανίδης 2, Μαρκόπουλος 14, Παδουβάς 6 Κάβουρας , Κολάτος 2 
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 62-55
Διαιτησία: Τσαλικης, Γερουλάνος
Δεκάλεπτα : 8-14,  22-26,  41-37,  62-55
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης): Προσελέντης 12( 2),Καραίσκος 28(2), Νικολούσιος 6(1) Μουστάκας 3,Χαραλαμπίδης, Σαμπλί 2, Μελισσάς 3(1) Παπάνογλου 2, Καρακατσάνης, Τόμπρος 6, Ασημόπουλος

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος): Κουτρομπίλας, Τζίτζης 7(1), Συρίγος 8, Βαρβατάκος 14(2), Κοθράς 6, Μπεζεντάκος, Μελάς 14(1), Μακαρατζής 2, Μπουλατζάς 4, Μπινιάρης
ΑΟΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. 72-78 (Γ΄ΠΑΡ.)
Διαιτητές :  Καλαϊτζάκης Παυλόπουλος Χρ.
Δεκάλεπτα : 16-16, 24-32, 40-41 , 56-56(καν. αγ.) , 66-66(α΄παρ.) , 72-72(β΄παρ.)   72-78(γ΄παρ.)τελικο

ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος): Ζευγώλης , Μαγγωνάκης 22(2), Άμερσον  2 , Αγγλόπουλος 10 Μανίκας 7 Θεοφανίδης 2, Βιντζηλκαίος 3(1) Χατζηρόδφος 6 Ραζής 6 Πηλιούνης 14 Αρνόκουρος , Ψάλτου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος)΄: Χριστόπουλος 2, Φωστέρης 28(4) , Δούβος 2, Αποστολάκης Κασσάνος 3, Γρηγοράκος 7(2) , Κουκουβάκης , Αδράμης 7(1) , Λούκος , Ακρίβος 15(2)  , Ζαβράς 2 , Κουσάκος 
Λέων Τερψιθέα 

Λέων Μοσχ. Τερψιθέα 
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ. - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 69-58
Διαιτητές : Μαυρέλης, Μαίμου
Δεκάλεπτα 21-10, 39-26, 48-37,69-58
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ.  (Ιμπραημάκης, Μαντζώρος) : Αλεξίου, Ιωάννου 11 (2), Συριανός 16(2), Καρασούλας 8 (1), Φελλάς, Νικολάου 2, Γκαφάαρ 4, Βασιλάκος 8 (2), Βάσσης 2, Μαρκουϊζος 5, Κετέμα 10 (2), Κοντούζογλου 3

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  (Λουλουδάκης, Βλουτής) : Δελλής 8 (1), Κορωνιός 13 (2), Νικολάκης 9 (1), Παπαμιχαήλ 3, Ζέρβας 2, Παπαδάκης 17, Παπαγιανόπουλος 2, Χριστοδουλόπουλος 2, Σκουμής , Χαλιμούρδας, Παπαθανάσης 2, Λουκάτος


ΓΛΥΦΑΔΑ – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 73-54
Διαιτητές : Σπυρόπουλος Αχιλλέως
Δεκάλεπτα : 17-14, 44-33, 60-44, 73-54
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 2, Γιοβάς 3(1), Τζοβάρας 8(2), Καμπούρης 15(3), Μαραγκόπουλος 15(2), Αλεξανδρόπουλος 2, Θεοχάρης 9, Μαυροειδάκος 6, Κουτσολιάκος 8, Λίππας, Χαριτωνίδης, Λούγαρης 5(1).
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  (Πούτος): Τόμπρος, Στεφάνου 10(2), Φιλίππου 13(1), Μπουρβάνης 14, Ράπτης 4, Καρατζιόγλου 6, Ζέρβας 7, Λεμπέσης.



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right