menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.3.17 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 59-52
Διαιτητές : Μαυρέλης Μαίμου
Δεκάλεπτα : 11-14, 23-21, 44-35, 59-52
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης, Λαρόζας ): Γλαράκης 8, Κασσός , Γεωργακίου Παναγιωτόπουλος 17(4), Μπραχιμάϊ  9, Μπαμπάκος 9, Αρβανίτης 7(1), Αμανατίδης ,  Κάτσικας 1, Κούτσος 8(1) , Τσολάκογλου Μπέλλος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (Θανόπουλος): Παπαδάτος Π. 6(1), Πανάγος 2, Κουτσαύτης 10(2),  Νικολαϊδης ,  Αναστασόπουλος 5,  Φουστέρης 4, Βόμβας 13(1),  Αρβανίτης 8 , Βατίστας 2, Καναρίδης , Κοιλάκος  , Παπαδάτος Σ. 2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ  51-49
Διαιτητές: Σκούτας , Αντερριώτης
Δεκάλεπτα : 15-13, 33-22, 41-31, 51-49
 EPMHΣ .ΑΡΓ, ( Αδάμ Μαγουλάς) : Λόης 4, Τσεπαπαδάκης 14(2), Μωυσίδης 5, Βλάχος 9(1), Διαμαντής 2, Μακρυγιάννης 5(1), Κανινής 5, Μενιουδάκης 5(1), Κακάλης, Ρόζος 2
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν Αμπατζής): Πέτρου 1, Ασημακόπουλος 13(1), Αποστολίδης, Τσάβαλος 2, Γεωργιάδης 7(1), Μαλτίδης 6(2), Καρτάλος 5, Αλλά 5(1), Καλούδης 10(1), Μελκονιάν
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  58-42
Διαιτητές: Ραχιώτης  Παπαδόπουλος
Δεκάλεπτα : 15-7, 30-18, 41-26, 58-42
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού , Κλάδης): Κλάδης Αν 5(1), Μωραίτης  , Σέϊφερ 16(2) , Αρφαριώτης3(1) , Φιλλιπάκης 3(1), Ψημάδης 3(1), Γουβιάς 12(1) , Κάππος 6, Ζούπας Αν. 3(1), Ζούπας Αλ. , Μπαλτούκας 7, Τσουρουπάκης

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ( Σταυρακόπουλος , Μπούτας ): Μυλωνάς 5(1), Βασδέκης 3, Τάγκας , Νατσίδης , Γρηγοράς, Κυπριτίδης 7(1), Καραϊσκάκης Ευαγ. , Φιλίππου, Παναγόπουλος 2, Κοζομπόλης 25, Καραϊσκάκης Μιχ. .
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 59-55 ΠΑΡΑΤΑΣΗ 
Διαιτητές : Παπαγεωργίου , Χρόνης 
Δεκάλεπτα : 04-13, 25-20, 37-36, 50-50 καν. αγ. , 59-55 παρ. 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ(Κουκιάς, Γκογκόγλου): Αντιπάτης 10, Μπακάλης 4, Σέργης 6(2), Φωτόπουλος, Τσίτος ,  Ριπης 14, Στεφανής 17(2),Κωνσταντόπουλος 1,  Παπαδόπουλος 2, Αντωνόπουλος ,  Ρενιέρης 5(1), Γεώργαρος .

Ατρόμητος Πειρ. 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης Λιβάνιος) : Παπαϊωάννου , Στεφάνου 19(3) , Νερούτσος 5 ,   Παππάς 4, Καρράς 21(1) , Λιαδάκης 4 ,Δημάκης ,  Λιάσκος 2, Ράζα 

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 56-59
Διαιτητές : Παπαφωτίου Ζαγουρής 
Δεκάλεπτα : 11-18, 26-30, 31-45, 56-59 
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Διγενής 4,  Κοτζαγεωργίου 11(1), Αθανασιάδης 2, Καλούδης 11(3) ,. Κασκάνης 11, Βάγιας 4, Σίνας 8(1), Ελμάσογλου 5

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Σολωμός): Κωνσταντίνου 12(2) , Χουσεϊν 3, Γιαννακόπουλος 6 , Μηνόγιαννης 2 Ταρανάς 6,  Μίζης 16, Κραββαρίτης 10 , Αγρίμης 4,  Κρεμαστούλης  Αποστόλου Γκανής
ΦΙΛΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  57-48 
Διαιτητές : Γαρίνη Καρακωνσταντόπουλος 
Δεκάλεπτα : 17-10, 35-23, 43-32, 57-48
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. (Παπαδόπουλος Εμ. Παπαδόπουλος Γ.) : Βελισσαράκος , Δασκαλούδης 4, Πλατσικούδης 21(2) ,Καρτζόγλου 6, Βήχος , Ντακούλιας 20(2) , Παππάς , Στρατίνας 6(2) , Λαδάς 6(2) , Κοσμίδης , Σπυρίδωνος 
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Γκόρος Καρατράντος): Φειδάς 2, Κουρμουσάς , Κουνένης 6(2) , Κασβής 3, Ουζούνης , Μπάκας 2, Αρβανιτάκης 4,  Κατσίμπρας 4, Γραικούσης 13(1) , Μπούτος 14(1) 
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54-60 
Διαιτητές :  Σταγιάνος , Τσαλίκης
Δεκάλεπτα: 13 - 15, 23 - 38, 43 - 48, 54 - 60.
ΟΚΕ(Τσιρίδης, Παπανικολάου): Λιώρης 3(1), Μαρούγκας 9(1), Αντωνάρας 9, Γουναράς 15, Δασκαλάκης 1, Αρβανίτης 3(1), Δούκας 5, Λινάρδος, Δρούγος, Λιούλης 8(2), Κουρίλας, Φέιζο 1.
 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(Ξαγοράρης, Οικονόμου): Παυλάτος 2, Βασιλάτος 5, Νινόπουλος 9(2),   Σκαρίμπας 4, Βγόντζας 3, Σπονδυλίδης 12(2), Περάκης 2, Σταυρίδης, Σκούταρης 2,Μαραΐτης 2, Πομώνης, Γκίνης 19(4).

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right