menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.3.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 16.03.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.03.17

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 16.03.17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/03/17.
ΠΕΜΠΤΗ 16.03.17

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ Μ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΤΣΑΤΣΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΚΛ. 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.  - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ  ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17.03.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΛΛΑΣ  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΑΡΙΝΗ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
2ο κλ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΑΥΙΔ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 

ΚΛ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 18.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ   ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.03.17
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΙΜΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ Γ PLAY OFF
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.15 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ


ΕΦΗΒΟΙ Γ PLAY OFF
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩ 19.45 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 20.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 1 ΠΑΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 1 ΠΑΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΠΑΜ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 13.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 1 ΠΑΜ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 ΠΑΜ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. ΒΑΡΗ 2 ΠΑΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2 ΠΑΜ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ 2 ΠΑΜ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 2 ΠΑΜ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 2 ΠΑΜ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 3 ΠΑΜ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚ 3 ΠΑΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 3 ΠΑΜ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 4 ΠΑΜ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 4 ΠΑΜ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ 4 ΠΑΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 19.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 4 ΠΑΜ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 4 ΠΑΜ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ.ΒΟΥΛΑΣ 09.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΗΛΥΦ 1 ΜΙΝΙ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 11.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 ΜΙΝΙ ΣΙΜΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΜΙΝΙ ΝΑΚΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΑΡΗ 1 ΜΙΝΙ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ 1 ΜΙΝΙ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 2 ΜΙΝΙ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 ΜΙΝΙ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 2 ΜΙΝΙ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 10.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2 ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 2 ΜΙΝΙ  ΧΡΟΝΗΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΜΙΛΩΝΑΣ 3 ΜΙΝΙ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 3 ΜΙΝΙ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 3 ΜΙΝΙ ΑΡΦΑΡΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 11.30 ΠΕΡΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 3 ΜΙΝΙ ΑΡΦΑΡΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 12.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ



ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.17

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ (ΚΕΚΛ. ΘΥΡ) 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΤΟΒΗΛ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΝΑ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΕΚΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ  NTEMΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 13.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ PLAY OFF ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΚΟΥ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.15 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑΜΑ ΓΑΡΙΝΗ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.15 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ(ΠΟΙΝΗ ΕΔΡΑΣ) 10.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.45 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΚΟΚΚΟΣΗΣ    ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 12.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΑΡΓΥΡΗ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΟΝΑ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ  ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΝΑΚΟΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΆΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 18.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 12.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 12.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΕΠΠΑΣ Γ.  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 20.03.17

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.00 ΠΕΡΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΗΛ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΠΙΚΑΣ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΡΑΜΑ ΤΣΑΤΣΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΒΑΡΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΝ ΝΈΟ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ

ΤΡΙΤΗ 21.03.17
ΠΑΙΔΕΣ Α PLAY OFF
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΡΙΒΑ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΕΦΗΒΟΙ Α PLAY OFF ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ.  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1  ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΕΦΗΒΟΙ Γ PLAY OFF
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ


ΤΕΤΑΡΤΗ 22.03.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 23.03.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΚΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΕΛΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΙΧΑΣ Γ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.03.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΑΥΙΔ ΠΡΕΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΡΟΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΈΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΕΦΗΒΟΙ Α΄ PLAY OFF ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 2 ΣΚΟΥΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ TZOYNOΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ PLAY OFF
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ  19.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right