menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  16.2.17 από isaak

Υπενθύμιση : Στο τουρνουά του ACS η αναπτυξιακή ομάδα των κοριτσιών Παρασκευή Σάββατο και Κυριακή

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/02/2017
15:15  Ε.Σ.Κ.Α. – Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
18:45  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
20:00 Γεύμα αποστολών στις εγκαταστάσεις ACS.


ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2017
11:45 ACS ATHENS –Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Προσέλευση αθλητριών 10.30

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/17
10:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

11:30 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ
Παράλληλα διεξάγεται και τουρνουά αγοριών με την συμμετοχή των ομάδων Odeon Basket (Serbja) , Stellazzura Basketaball Akademy , ACS Cobham (Great Britain), ACS Athens )Greece) 
Το πρόγραμμα  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17.02.17 ACS Athens -Odeon Basket 10.00 , Stellazzura -ACS Cobham 13.30 , Odeon Basket -Stellazzura 17.00 
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.02.17  ACS Athens - Stellazzura 10.00 ,  Odeon Basket -ACS Cobham 13.30 , ACS Athens ACS Cobham 17.00
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.02.17 12.00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ  , 13.30 ΑΠΟΝΟΜΕΣ 
Τα ρόστερ 
ΕΣΚΑ 
Φιλίππα Γούλα , Τζωρτζίνα Τριανταφύλου, Έυη Τάρλα , Αντιγόνη Μαυράκη ,Έλενα Ανδρικοπούλου , Αντζελίνα Κυρίδη , Άρτεμις Κούκη , Σοφία Καστρινάκη , Ελένη Καπελέρη , Ολυμπία Σακελλαρίου , Ηλιάνα Ράδη , Βασιλική Λιγνού 
Head Coach: Γιάννης Γερεουδάκης 
Assistant Coach: Zωζεφίνα Κατρά 
     








                                                                   ΕΣΚΑΝΑ
Μαρία Πέππα  Έλενα Μποσγανά , Eλισσάβετ Μπουντούρη , Αθανασία Παντέλη , Zωή Ολυμπίου , Ορνέλα Μούτσα , Χριστίνα Αναστασοπούλου , Αθηνά Τζανέτου , Nεφέλη Ευαγγελίτση , Γεωργία Γρηγοροπούλου , Iωάννα Χατζηλεοντή , Μαγδαληνή Μόκα Εμιλία ρούτση Μαρία Τζιαφέτα 
Head Coach: Kυριάκος Αράπης 
Assistant Coach: Έφη Βανού













                                                                         ΕΚΑΣΘ 
Άρτεμις Αθανάτου , Aθηνά Λέξα , Βασιλεία Θεοδοσίου , Ραφαέλα Στεργάκη , Eλένη Μπουτσούκη , Λαμπρινή Πολυμένη , Δήμητρα Γενναίου , Eλένη Τζέλου , Mαρία Mπαξεβάνου , Αντιγόνη Θεοδώρου , Παναγιώτα Μπαχαρίδου , Δανάη Παπαδοπούλου 
Head Coach: Χρήστος Γκογκάκης 
Assistant Coach: Mαριαλένα Τσίμου 
                                                                       






 ACS 
Ισμήνη Πράπα , Γεωργία Σιδέρη , Νάνσυ Παναγιωτοπούλου , Kατερίνα Φάρου , Nίκη Σαπαλίδου , Iωάννα Μέτσο , Μαρί Χέντερ , Βαρβάρα Σιμονέτου , Σαν Ζου , Χάντελ Γκόνεϊμ , Νικόλ Σαμπόγια , Σοφία Σενμπάουερ 
Head Coach: Άγγελος Δημητρόπουλος 
Assistant Coach: Τζάστιν Κρέϊμερ 
                         

















Η κλήση της ΕΣΚΑΝΑ 
  Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες, να βρίσκονται 

την Παρασκευή 17 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 14:00,   

στο A.C.S. Αθηνών 
(ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 129, ΧΑΛΑΝΔΡΙ, ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑΘΜΟΥ METΡO ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ),

προκειμένου να συμμετέχουν στο τουρνουά του A.C.S.:



ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ(ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.),

ΜΠΟΣΓΑΝΑ ΕΛΕΝΑ, 
ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΑΘΗΝΑ, 
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ(Γ.Σ.ΚΡΟΝΟΣ)

ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ, 
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ(Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ)

ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, 
ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΖΩΗ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.)

ΜΟΥΤΣΑ ΟΡΝΕΛΑ, 
ΜΟΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ(Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΗ ΝΕΦΕΛΗ(Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ(Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),

ΡΟΥΤΣΗ ΑΙΜΙΛΙΑ(Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ).






Παλιότερος αγώνας στο ACS (ΕΣΚΑΝΑ-ΕΣΚΑ)


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right