menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.2.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 23.02.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03.03,17

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 23.02.17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/03/17.

ΠΕΜΠΤΗ 23.02.17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ . -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.02.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΤΣΑΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ  21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ   ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΖΑΝΗ 

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΝΕΑΝ  -  ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 19.15 ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ   ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.02.17


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 10.30 ΠΑΝΙΩΝΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ Π Α ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΑΟΝΑ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Ε Α ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Έ ΤΖΙΜΗΣ  ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ Ε  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΥΠΟΛΟΙΠΟ) ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.02.17
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ Π Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ

ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΠΑ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε Γ ΓΑΡΙΝΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. Ε Γ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ

ΤΡΙΤΗ 28.02.17
Α΄ Π-Ε
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Π Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ ΚΑΤΑΓΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ Π Α ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΘΕΟΝΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΑΛΠΑ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΔΑΛΕΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
NEO KΛ. ΒΑΡΗΣ 20.00 ΒΑΡΗ ΠΑΝΕΛΈΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ε Β ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ.  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ

ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 01.03.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΓΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.  ΑΡΦΑΡΑ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ ΑΝΤ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΠΕΜΠΤΗ 02.03.17

Β ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΟΥΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΝΤΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03.03.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑ Σ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right