menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  9.2.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :



ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ – ΑΟΝΑ 61-69
Διαιτητές: Γαρίνη Πέππας Δ.
Δεκάλεπτα : 13-12, 26-32, 43-47, 61-69
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) : Μπούταλης ,Στεφάνου 8(2) ,  Βαμβακάς , Φιλίππου 19(4) , Μπουρβάνης 15 , Αντωνίου 12(2) , Καρατζόγλου 7(1) , Ζέρβας , Αναγνωστόπουλος
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος):  Θεοφανίδης 2, Μαγγωνάκης 8, ¨Αμερσσον 2, Μανίκας 5(1) , Βιντζηλαίος , Χατζηρόδος 2 , Ραζής 11(3) , Πηλιούνης 22(2) , Ρετσίνας 6, Αρνόκουρος 11


ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. –ΤΑΤΑΥΛΑ 80-63
Διαιτητές :Ορφανός Εμμ. Αθανασόπουλος
Δεκάλεπτα :17-18, 38-31, 60-49, 80-63
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ (Κάσσης Μαγγιώρος): Χριστόπουλος 2 Φωστέρης 4, Δούβος 14, Αποστολάκης 4, Κασσάνος , Γρηγοράκος 32(5) Κουκουβάκης 2, Αδράμης 3(1) , Λούκος 10(1) , Ακρίβος 5(1) , Ζάβρας 2, Ρουσσάκος 2
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 17(1) Παπαδόπουλος 2, Μαράντης , Κουρής 11(1) , Κουζηνόγλου 2, Αβανίδης 10, Μαρκόπουλος  4, Παδουβάς 2, Κάβουρας 15 , Σιταράς

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. 50-77
Διαιτητές: Καραβίτης Γκανής
Δεκάλεπτα: 18-21, 31-37, 38-60, 50-77
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης) : Μ. Χαραλαμπίδης 7, Τριανταφύλλου, Φορτάτος , Γουρνάς 13, Γιαννακής 5 Θεοδωρικάκος 13, Κοντοστέργιος 5, Γκλιάτης , Σταθάκος , Παπαγιαννακόπουλος
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ (Τασιόπουλος , Φωτεινός) : Σιγλέτος 4, Κακαβάς  Π. 8 Κόκκινος 20(1) , Κακκαβάς Γ. 4, Παρασκευόπουλος 7 , Ψυχογιός 3, Κασπαριάν 8, Χαλκιάς 10 , Μαγγανάς 5, Κουβούσης 2, Αλεξιάς , Τσίλαγας 6(2)

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 61-63
Διαιτητές : Θεονάς Κούλης
Δεκάλεπτα : 10-15, 27-38, 45-49, 61-63
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. (Λουλουδάκης Βλουτής):  Δελής 15(4) , Κορωνιός 16(3) Νικολάκης 1, Παπαμιχαήλ , Ζέρβας 4(1) , Παπαδάκης 7 Παπαγιαννόπουλος 8(2) , Χριστοδουλόπουλος 10(2) , Παπαθανάσης , Πετρίδης , Σκουμής , Λουκάτος
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος): Λιθόπουλος 24, Ρήγος 3, Φουντής 15(5), Ντώνη Ιωαννίδης 6 Βαρλάς 4 Κοτρότσος , Κόϊκας , Λάμπρου , Κουτρομπίλας 4, Ρεπάνης Γιανδήμας 7(1)


ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. –ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 67-73
Διαιτητές Χρηστίδης Π. Ισιγώνης
Δεκάλεπτα : 12-22, 32-40, 55-55, 67-73
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης , Μαντζώρος): Αλεξίου , Ιωάννου 12(2) , Συριανός 9(1), Καρασούλας 12(1) , Φελλάς , Γκααφάρ 2, Βασιλάκος 6(2) , Βάσης 5(1) , Μαρκουίζος 15(1) , Κετέμα 3(1) , Κοντούζογλου 3(1)
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος- Ζάλιαρης): Γιαννακόπουλος 6 Μανίκας , Ζαχαρόπουλος 19(1) , Φλέγκας 13(3) Βασιλικός , Μαστρογιάννης 7(1) , Ρουμάνι 8 , Κουντούρης 10(2), Φωτεινάκης 8(2) , Παπαγεωργίου Φαρμάκης


ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ – ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 80-67
Διαιτητές: Μαυρέλης Χρόνης
Δεκάλεπτα : 11-16 , 33-31, 55-51 , 80-67
 ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης ΠαλκτζόγλοΥ): τΆΓΚΑΛΟς 1, Γιοβά ς,Τζοβάρας 10(2) , Μαυροοειδάκος  ,
Μαραγκόπουλος 19(1) , Αλεξανδρόπουλος 9(2) , Θεοχάρης 13, Γουλανδρής , Κουτσολιάκος 12, Λίπας 7(1) , Στεργίου 6(2) , Λούγαρης ,
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης, Τηγάνης): Προσελέντης 10( 2), Καπέτσης , Καραίσκος 3 (1), Νικολούσιος 15(1), Τσέλιος 11(2) ,Μουστάκας, Χαραλαμπίδης 8(2), Σαμμλί 9, Μελισσάς, Παπάνογλου 11(1), Τόμπρος,

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 66-53
Διαιτητές :Αναστασίου Ναστούλης
Δεκάλεπτα : 11-13, 30-22, 50-40, 66-53
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Γαζής , Μάρδας):  Λαμπρινός 2, Κόγκας 19(4), Μαμουνής 5(1) , Γαζής , Κορκοσούρας 17(5) , Αθανασούλας 3, Μοναχός , Ρέππας 8, Μπόθος , Θωμάς 2, Τριανταφυλλίδης 10
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος) : Ονάσογλου , Τζίτζης 6(2) , Συρίγος 6(1) , Βαρβατάκος 14, Κοθράς 7, Μελάς 11(1) , Πανταζόπουλος , Μπουλαντζάς 2, Μακαρατζής , Μπινιάρης 7(1) 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right