menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.2.17 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ : 62 – 56
Διαιτητές Αποστολίδης Χριστοδουλάκης
 Δεκάλεπτα : 20 - 13 34 -22 55 -41, 62-56
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς , Γκόγκογλου) : Αντιπάτης 9(1), Μπακάλης  3 , Σέργης , Χοχλιδάκης  7 , Κουτσουμπάκος 4 , Ρίπης  6 , Στεφανής  20(4), Κωνσταντόπουλος 5 , Αντωνόπουλος , Ρενιέρης 8(2). Γεώργαρος
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν , Αμπατζής): Αποστολίδης 4 , Ασημακόπουλος 9(1), Μπακούρος  5(1) , Παππάς 3(1), Τσάβαλος 11 , Γεωργιάδης  2 Μαλτίδης 1,Καρτάλος 12(1), Εμμανουήλ 2 Αλλά 2 Καλούδης  , Μελκονιάν  5
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 64-54
Διαιτητές Καρακωνσταντόπουλος Σταγιάνος
Δεκάλεπτα : 14-13, 31-23, 51-34, 64-54
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης, Λαρόζας) : Γλαράκης 7(1) , Κασσός 4, Γεωργακίου , Κουτσουβέρης Μπραχιμάϊ 6, Αρβανίτης 13, Μπαμπάκος 18, Ασημομύτης 5, Κάτσικας 7(1) , Μπέλος Βασιλάκος Τσάφος 4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης Λιβάνιος) : Παπαϊωάννου 8, Στεφάνου 8(2) , Λαγός 3, Νερούτσος , Ξανθόπουλος , Λάσκος 5, Παππάς 2, Καρράς 23(2) , Λιαδάκης , Δημητρόπουλος , Ταράμπολας , Λιάκος 5
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 49-59
Δεκάλεπτα  :13-12, 27-31, 38-43, 49-59
Διαιτητές Πέππας Δ., Γερουλα΄νος
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσιρίδης , Παπανικολάου) Λιώρης 2 Δασκαλάκης , Αντωνάρας 11 Κωνσταντώνης , Παρμαξίδης 2 , Αρβανίτης 11(1) Δούκας 10(1), Λινάρδοςε 2,  Δρούγος , Κουρίλας , Φέϊζο , Λιούλης 11
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής):  Διγενής  2 , Κασκάνης 11, Αθανασιάδης 8(2) Καλούδης 16(4),  Οικονόμου , Ελμάσογλου 10 , Βάγιας 3(1) Σίνας  5(1) Παπαμαθαίου Κποτζαγεβργίου 4, Παπαδημητρακόπουλος 
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 57-42 
Διαιτητές: Δημουλάς , Πηλοίδης
Δεκάλεπτα : 13-14, 36-24, 48-36, 57-42
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού , Κλάδης): Κλάδης Αν 2, Μωραίτης 2 , Σέϊφερ  15(3) , Αρφαριώτης 2 , Φιλιππάκης , Ψημάδης 6(1),  Γουβιάς 13(1) , Κάππος 4, Ζούπας Αν. 13(3), Ζούπας Αλ. , Μπαλτούκας  

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Γκόρος): Φειδάς 9(1), Ουζούνης , Κουνενής 3(1) , Κουτρόπουλος 3(1) , Κασβής , Πετς 5(1), Κουρμουσάς , Μπάκας 2, Αρβανιτάκης 3(1) , Κατσίμπρας 2 , Γραικούσης 3(1), Μπούτος 12(1) 
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  65-41
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Κοτσώνης
Δεκάλεπτα: 17-9, 41-20, 53-35, 65-41
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  (Αδάμ, Μαγουλάς): Φύτρος 6(2), Λόης, Τσεπαπαδάκης 5(2), Μωυσίδης Σ 14(1), Βλάχος 8(2), Μωυσίδης Ι 5(1), Μακρυγιάννης 11(1), Χατζηπανάγος 2, Κανινής 5(1), Μενιουδάκης 6, Κακάλης, Ρόζος 3(1)

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Ξαγοράρης, Αναγνώστου): Παυλάτος, Βασιλάτος 8, Νινόπουλος, Σκλάβαινας 4, Μωραΐτης, Σπονδυλίδης 4, Πομόνης 3, Σταυρίδης 8, Σκούταρης 4, Βγόντζας, Παπαδημητρίου 10, Γκίνης
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.  74-39
Διαιτητές : Μέλης Παπαγεωργίου  
Δεκάλεπτα :  26-06, 42-18, 60-30, 74-39
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος): Πλατσικούδης 8(1), Ντακούλιας 21(2) , Λαδάς 8(2) , Στρατίνας 3(1) , Καρτζόγλου 19 ,Παππάς 2, Δασκαλούδης , Βήχος 8, Κοσμίδης 4,  Βελισσαράκος , Καρμίρης 1, Φαραντάτος

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.  (Σολωμός, Νικολαΐδης): Ταρανάς 4 , Εμμανουηλίδης ,Αβραμάκης ,  Μηνόγιαννης, 4, Κωνσταντίνου 3 , Γεραμάς 2 , Κραββαρίτης  8, Αγρίμης 4 , Δανιάς , Κρεμαστούλης 6, Αποστόλου 8 , Μπρούτσος 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΠΟΥΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right