menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  2.2.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ 63-60 (με τρίποντο του Ντώνη στο φινάλε) 
Διαιτητές : Φασόλης Καλαντζής
Δεκάλεπτα : 19-10, 36-23 47-41, 63-60
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος):  Λιθόπουλος 14, Κοτρότσος , Φουντής 14(2) , Ντώνη 3(1) , Στυλιανίδης 13, Βαρλάς 2, Σκοπελίτης 6 Κόϊκας Λάμπρου Κουτρομπίλας , Ρεπάνης 2, Γιανδήμας 9(1)
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ (Ιμπραημάκης , Μαντζώρος): Συριανός 8 , Γκααφάρ 6 , Βάσης 6 , Καρασούλας 7, Κοντούζογλου 12 Νικολάου , Γιαμπάνης , Φελλάς Καραλάκης 5, Μαρκουίζος 14 Κετέμα 2 Ευκαρπίδης .

ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. 67-58 
Διαιτητές : Μέλης Σταγιάνος
Δεκάλεπτα : 19-15,30-29, 43-46, 67-58
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης): Προσελέντης 21( 4),Καραίσκος 3, Νικολούσιος 18 (5),Τσέλιος ,Μουστάκας 2, Χαραλαμπίδης 8, Σαμπλί 4, Μελισσάς, Παπάνογλου 7(1), Καρακατσάνης, Τόμπρος 4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ, ΔΗΜ. (Κάσσης): Χριστόπουλος, Φωστέρης 8, Δούβος 7, Αποστολάκης, Κασσάνος 2, Γρηγοράκος 11(1), Κουκουβάκης 12, Αδράμης, Λούκος, Ακρίβος 12(2), Ζαβράς, Ρουσάκος 6
Ταταύλα Ερμής Πειρ. 

ΤΑΤΑΥΛΑ –ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. 63-84

Διαιτητές : Πολυχρόνης - Φάκωνας
Δεκάλεπτα :11-21, 28-46, 43-66, 63-84 
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 14, Παπαδόπουλος 1, Μαράντης, Κουρής 18(3), Κουζινόγλου, Αβανίδης 5, Μαρκόπουλος 11, Παδουβάς 4, Κάβουρας 8, Λύρας 2
ΕΡΜΗΣ (Γαζής - Μάρδας): Λαμπρινός 4, Κόκκας 8, Μαμουνής 9(2), Βλαχάκης 6, Κορκοσούρας 19(4), Αθανασούλας 2, Μοναχός 2, Ρέππας 2, Μπόθος 2, Θωμάς 6, Τριανταφυλλίδης 24 (1)





ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 90-81
Διαιτητές : Σώμος , Δελδήμος 
Δεκάλεπτα : 20-18, 45-47, 69-64, 90-81 
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ (Τασιόπουλος Φωτεινός):  Σιγλέτος  Κακαβάς Π. 20(3) Κόκκινος 24, Ψυχογιός 2, Παρασκευόπουλος 14(2), Κασπαριάν 18(3) , Χαλκιάς 2, Μαγγανάς 8(1) Αλεξιάς , Τσίλαγας
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος Γκίνης) Μπαρμπέρης , Τόμπρος , Στεφάνου 14, Φιλίππου 6 Μπουρβάνης 21, Αντωνίου 11(1) , Ράπτης , Καρατζίογλου 29(4), Γκούντας 

ΑΟΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 54-44
Διαιτητές : Καρακωνσταντόπουλος, Τσαλίκης 
Δεκάλεπτα : 15-08, 24-22, 36-34, 54-44
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος , Πέρρος ): Ζευγώλης 5(1) , Άμερσον 2, Αγγλόπουλος 1,  Μανίκας 2, Θεοφανίδης , Λαγιόπουλος 7 Χατζηρόδος 2, Ραζής 5 , Πηλιούνης 10 , Ρετσινάς 16(3) , Αρνόκουρος 4 
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λουλουδάκης Βλουτής) Δελής 13(1) , Κορωνιός 6(1) Νικολάκης 5, Παπαμιχαήλ 3, Ζέρβας , Παπαδάκης 10, Παπαγιαννόπουλος , Χριστοδουλόπουλος 3(1) Σκουμής , Χαλιμούρδας , Παπαθανασάκης 4 Λουκάτος

Δάφνη Αγ. Δημ. Γλυφάδα  ΕΣ 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 74-59
Διαιτητές : Γιακείμη Κούλης 
Δεκάλεπτα : 22-16, 42-34, 57-47, 74-59
ΔΑΦΝΗ ΑΓ, ΔΗΜ. (Τάσος- Ζάλιαρης) :Γιαννακόπουλος 4, Μανίκας , Ζαχαρόπουλος 19(2) Φλέγκας 7(1) Βασιλικός 1, Μαστρογιάννης 6 Ρουμάνι 18(2) Κουντούρης 16(3) , Φωτεινάκης 3(1) , Παπαγεωργίου , Φαρμάκης 
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτσόγλου) :Τάγκαλος 2 Τζοβάρας , Καμπούρης 8(2) Μαραγκόπουλος 25(2) Αλεξανδρόπουλος 6 Θεοχάρης 11, Τσολιάκος 6 Στεργίου , Λουγάρης 1

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 71-62 (Νέος κόουτς ο Κώστας Κλιγκόπουλος στην Προοδευτική)
Διαιτητές : Ορφανός Εμ.. Μελισσάρης
Δεκάλεπτα : 19-11, 35-22, 49-44, 71-62
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος Κ. ): Τζίτζης 5(1) , Συρίγος 9 , Βαρβατάκος 14 , Κοθράς 6 , Ωνάσογλου 3(1) , Μελάς 19(2) , Μακαρατζής , Μπουλατζάς 9(1) Μπινιάρης 6

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης) Χαραλαμπίδης Μ. 13(1) Τριανταφύλλου 5(1) Φορτάτος 2, Γιαννακής 7(1) , Γουρνάς , Βουρνάς , Θεοδωρικάκος 23(3) Κοντοστέργιος 9, Παπαγιαννακόπουλος 2, Μαρής 3(1) 

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right