menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.2.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 16.02.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/02/17

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 16.02.17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/02/17. 
ΠΕΜΠΤΗ 16-02-17

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 20.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΘΕΟΝΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ Μ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΤΟΒΗΛ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17-02-17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΝ . ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ  ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ  



ΣΑΒΒΑΤΟ 18.02.17
ΜΙΝΙ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 11.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΣΩΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 10.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΊΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 12.45 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΙΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΧΡΟΝΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑ Μ.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 14.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΒΑΡΗ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 19.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ  ΤΟΒΗΛ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Β ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Β ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ Β ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΣΑΛΠΑ

ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΑΡΦΑΡΑ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΑΡΦΑΡΑ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΤΗΣ Α


ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Β ΚΑΡΑΙΣΚ. 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
2ο ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 10.30 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 19.02.17

ΠΡΟΜΙΝΙ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΕΡΑ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ




ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΚΛ ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Π Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
Π-Ε Β
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ ΒΑΡΗ Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Β ΚΑΡΑΪΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε ΤΖΙΜΗΣ  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ Ε ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Ε ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Γ΄ΠΕ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ Π ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 11.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ (2)
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 12.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Β ΚΑΡΑΪΣ 20.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 20.02.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΠΣΚΟΒΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΑ ΜΠΙΚΑΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΑΥΙΔ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΙΜΑ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΤΡΙΤΗ 21.02.17
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Α ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ Π Α ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΑΡΗ Ε Α ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΥΡΕΠΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
------------------------------------------------------------------------------------------

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ- ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
Γ ΠΑΙΔΩΝ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
Γ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΟΝΑ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22.02.17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ FINAL FOUR
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 19.30 ΑΟΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ 
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΒΑΡΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 19.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.15 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β' 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ  21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΕΜΠΤΗ 23.02.17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ . -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΗΣ Θ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.02.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΤΣΑΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ  21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ   ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΖΑΝΗ 

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΝΕΑΝ Η ΒΑΡΗ - ΑΟΝΑ Η ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 19.15 ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ   ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right