menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.2.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 09.02.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/02/17

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 09.02.17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/02/17. 

ΠΕΜΠΤΗ 09.02.17

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΘΕΟΝΑΣ  ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 20.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΝΑ ΓΑΡΙΝΗ ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΙΑΤΡοΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10.02.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΚΟΥΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΓΡΙΒΑ   Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΡΦΑΡΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-02-17 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν., ΣΜ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΤΡΑΠΕΖ 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΓΛΥΦΑΔΑΕΣ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 13.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ/. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 15.30 ΠΕΙΡΑίΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΑΟΝΑ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 13.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 ΠΕΡΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Α ΣΙΜΑ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΙΡΑ ΜΟΣΧ Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ XΡOΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
-------------------------------------------
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Β1 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Β1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Β2 ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β2 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Β2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΗ Β2 ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Β2 ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ  Β
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β  ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ε Β ΓΑΡΙΝΗ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ  Γ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/17
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 12.30 ΠΕΡΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΑΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝ 09.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΟΝΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΛΛΑΚΗ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 09.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΕΚΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΙΡΑ ΜΟΣΧ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΑΟΝΑ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΛΛΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 12.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΟΒΗΛ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. Α Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΒΑΡΗ  ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΜΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ  Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ  18.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ  ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ  
ΕΦΗΒΟΙ  Α ΕΞ ΑΝΑΒ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΜΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (ΑΡΤΑΚΗΣ) 22.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΚΚΟΣΗΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ   IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΚΑΡΥΚΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ2 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
NEO KΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ. Π Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Γ2 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε Γ2  ΣΙΜΑ  ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ2 ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ 14.15 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ -

ΔΕΥΤΕΡΑ 13-02-17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
BYZANTINO 21.00 ΠΕΡΑ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΤΣΑΤΣΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΥΡΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΠΙΚΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΡΙΒΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΒΑΡΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΤΡΙΤΗ 14-02-17
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΠΟΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΡΑΚΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΠΑΝΕΛΈΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Β ΓΑΡΙΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ (2) ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ  Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ Π Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 15-02-17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΑΡΦΑΡΑ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝHΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΕΜΠΤΗ 16-02-17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 20.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΘΕΟΝΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ Μ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΤΟΒΗΛ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17-02-17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΝ . ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΥΙΔ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ  

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right