menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  4.2.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (Σαββάτου 04.02.2017)

Κοινοποίησέ το :


ΣΑΒΒΑΤΟ 04.02.17

ΜΙΝΙ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΝΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 09.15 ΝΕΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΣΚΡΑ 11.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΓΛΥΦ ΔΗΜ. ΤΥΡΕΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΛΙ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛΑΚ ΕΛΕ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 08.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16..30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΟΝΑ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.00 ΤΑΤΑΥΛΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α ΤΖΙΜΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΌΣ ΖΙΑΚΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α  ΜΕΛΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 13.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΚΟΡ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΝΑΪΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΚΟΡ Β1 ΣΤΟΥΡΑΊΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β1 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β1 ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ 
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΡ Β2 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β2 ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. ΚΟΡ Β2 ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ. Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΕΡΑΜΑ Π Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΥΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ Π Γ ΣΤΟΥΡΑΊΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π Γ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΚΟΥ 
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 13.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ε Γ   ΧΡΟΝΗΣ  ΥΠΟΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΑΥΙΔ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.45 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΟΣΙΑΡΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Ε) ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right