menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.1.17 από isaak

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΑ ΑΝΟΙΚΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ

Κοινοποίησέ το :
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ & ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΕΠΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΑΚΡΑΙΩΝ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ ΟΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 . 
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΑΛΛΑ  ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΘΑ ΕΞΕΤΑΣΘΟΥΝ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ . 
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ : 


ΣΑΒΒΑΤΟ 07.01.17
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ 
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΙΝΙ ΕΡΜΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΙΝΙ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΜΙΝΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ ΜΙΝΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΙΝΙ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΙΝΙ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 12.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΙΝΙ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΝΙ ΧΡΟΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΝΙ ΧΡΟΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΝΙ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝ.Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΙΝΙ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΙΝΙ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
KΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΝΙ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΟ ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΑΡΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ 
ΑΝ. ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΠΑΜ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΜ ΓΑΡΙΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡΥΣ ΤΡΑΠ) 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΜ ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝ. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΜ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΠΑΜ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΜ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.. ΠΑΜ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΜ ΤΖΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΑΜ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΕΛΕΠ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΜ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΟΣΚΟΒΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΜ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 2 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2 ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 2 ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 2 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. 2 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 2 ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 2 ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 2 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΒΑΡΗ 2 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ


Π-Ε Β
ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΖΙΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
Π-Ε Γ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ  ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 11.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓ. Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ



ΚΥΡΙΑΚΗ 08.01.17
ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΑΡΗ ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΑ 12.30 ΠΕΡΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΝΑΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 13.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 13.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΣΑΛΑΜ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ     ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΣΙΜΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΒΑΡΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ  ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ   ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜ. ΠΑΙΔΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ   ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ
Β΄Π-Ε
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π Β ΓΑΡΙΝΗ   ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ   ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΜΑΙΜΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21..30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
Π-Ε Γ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ. Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΜΑΔΡΑΪΚΟΣ Π Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ    ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ    ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ    ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ    ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Γ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ    ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Π Γ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   ΚΑΖΑΝΗ  ΜΙΧΑΣ Α
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Ε Γ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ  ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ Π Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 20.40 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ  ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Β (ΚΑΡΑΪΣ) 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΎΦΑΔΑΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ    ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΓΛΥΦΑΔΑ Ε Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΜΙΧΑΣ Α
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right