menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.1.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 26.01.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/02/17

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 26.01.17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/02/17. 
ΠΕΜΠΤΗ 26.01.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΟΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣ 20.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΟΝΤΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27.01.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΡΑΠΤΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Α ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΡ Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡ Α ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Α ΣΙΜΑ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΡ Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β1 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΚΟΡ Β1 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΡ Β1 ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕ΄ΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΙ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β2 ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 ΕΡΜΙΔΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΡ Β2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΣΑΛΠΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ - ΒΑΡΗ ΚΟΡ Β2 ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
Π-Ε Β
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 20.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓΚ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΧΡΟΝΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΕΦ Α
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 14.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΓΑΡΙΝΗ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
Π-ΕΓ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΊΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΜΙΝΙ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΙΜΑ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 13.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΕΡΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 11.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΑΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΤΑΤΑΥΛΆ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡ ΤΡΑΠΕΖ) 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΊΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29.01.17
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΗ ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΕΛΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΑΡΓΥΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
Δ΄ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΔ Δ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π Α ΤΖΙΜΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Β ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΤΟΒΗΛ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.00 ΑΝ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΙΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΚΟΥ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΄ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ ΠΕΡΑ Π Γ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑ ΔΗΜ Π Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Γ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ(ΚΟΥΜ) 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΠΕΡΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΙΜΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 13.30 ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 13.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ.  ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ Β 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.30 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ  12.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΙΝΙ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30.01.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΜΙΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΈΙΡΑΪΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΓΚΟΝΤΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΔΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΓΑΡΙΝΗ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΧΕΡΙΤΗΣ Θ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΟΥ
ΚΛ. Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΤΡΙΤΗ 31.01.17
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΑΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΧΕΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ.ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΑΙΚΟΣ Ε ΠΕΤΡΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΓΑΡΙΝΗ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Π Γ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΣΑΛΠΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΝ ΒΆΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 20.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
AN ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (ΕΦ) ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΝΑΖΙΡΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 01.02.17
ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΗΜΕΡΑ ΜΝΗΜΗΣ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑΣΣΗ)
ΠΕΜΠΤΗ 02.02.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΦΑΣΟΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΩΜΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α ΟΜ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β ΟΜ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03.02.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΑΡΑΚΩΣΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ Κ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΑΙΜΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΜΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ


ΕΦΗΒΟΙ Γ  ΥΠΟΛΟΙΠΟ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right