menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.1.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (Σαββάτου 21.01.2017)

Κοινοποίησέ το :




ΣΑΒΒΑΤΟ 21.01.17

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΚΟΥ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΟΥΡΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ Μ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΛΥΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 12.15 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

Π-Ε Β 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 17.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΠΑΠΑ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β  ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 14.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛ Α Π Γ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 18.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΝΑ ΠΑΜ  ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 11.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΜ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΜ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΑΜ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΜ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΠΡΕΚΑΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΒΑΡΗ ΠΑΜ ΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΑΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΑΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 08.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 14.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΜ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 19.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΜ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΜ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΠΑΜ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΝ  ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00  ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΙΝΙ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΑΛΠΑ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΒΑΡΗ ΜΙΝΙ ΝΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΝΙ ΝΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΙΝΙ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΙΝΙ ΕΡΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΙΣΚ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 09.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΜ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΙΝΙ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΜΙΝΙ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ   ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 ΠΕΡΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΝΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΙΝΙ ΣΙΜΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΝΙ ΣΙΜΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΜΙΝΙ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 19.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΝΙ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. ΜΙΝΙ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΙΝΙ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΝΙ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right