menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  24.1.17 από isaak

Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ Αναλυτικά οι πόντοι

Κοινοποίησέ το :




ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 44-70
Διαιτητές: Μαυρέλης-Πολλάκη
Δεκάλεπτα: 6-22, 19-37, 26-54, 44-70
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ( Παπαναστασίου): Μπουρσούκη 5(1), Τζιούτζιου 7, Βώλου 4, Τάραμα 6(2), Τσίρκα , Ρούτση 6, Προέδρου 13(2), Κρητικοπούλου , Ρήγα 3.
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.(Καραπακλάς-Κοιλάκου): Παπαδοπούλου 2, Καρακασίδου 13(2), Κιαουλιά Μαλ. 4, Καραπατάκη 3(1), Κιαουλιά Μαρ. 2, Καλαφάτη 3(1), Κοντραφούρη 22(1), Παπαμιχαήλ, Χατζηλεοντή 18, Τζιλιάνου , Διακάκη, Μπαιμπάκη 3(1).
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 88-26
Διαιτητές : Μανιαδάκης, Προμπονάς
Δεκάλεπτα : 26-05, 50-10, 66-20, 88-26
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Παναγόπουλος) Μπέκιου 5, Μποσγανά 28(2), Καραγκούνη 4, Έγγελη, Κουλουρή 20, Σιγούρου, Βλαχονάτσιου 2, Τζανέτου 11, Γρηγοροπούλου 15, Μυστικού, Καρκακέλα 3, Μπαγντασαριάν.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Καραγάννης) Τσουμπρή, Παναγιωτοπούλου, Σερδαλή 4, Μαμίλι 6, Κωνσταντοπούλου 3, Νέζη 2, Δρουμπούκη 4, Αζάζ, Ζαγγελίδη 2, Σακελλαρίδου 3, Γκολιμπιάν 2.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΙΚΑΡΟΣ /ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 55-18
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Παπαγεωργίου
Δεκάλεπτα : 14-06, 29-10, 41-16, 55-18
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Κοπάτσκοβα, Αυγουστίδης): Ανδρονικίδου 2, Ολυμπίου 3, Γιαννακούλια 11, Παντέλη 12, Τσαβολάκη 5, Παύλου 5, Μπίτα 3(1) , Αμυρά 2, Καναβάρου 2, Τσαγγαροπούλου 8, Δημητρακοπούλου 2, Μπάκου
ΙΚΑΡΟΣ /ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (Παναγιωτόπουλος): Μόκα 4, Μούτσα 3, Χαραλαμπίδου 7, Γιαννακοπούλου , Πάγγου , Μιχαλοπούλου ,Τζουνοπούλου , Ξηνταβελώνη , Μαχαίρα , Κονόμη, Στεφάν , Παπαθεοδώρου 4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 24 49
Διαιτητές : Αρφαρά , Ησαϊογλου 
Δεκάλεπτα : 01-17, 4-30, 11-42, 24-49 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος):  Σταμπουλόγλου , Τριμερίτη Ρίζου 7,  Μπρανίστε Βάβουλη Χαλικιά 6, Κούπα 9(2) Μήτση Ελευθεριάδη 
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Κότσιφα): Συγγρού 7, Καβούνη 3, Μπουντούρη 9(1),Δαμιανίδη 9(1)Τζιαφέτα 4, Μωραίτη 6(2) ,Κεκλίκογλου 6, Λυμπέρη Γ. 2,  Αναστασοπούλου 1, Λυμπέρη Αθ. , Διαμαντοπούλου Καλογερία 2

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 34 56
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ- ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 37 34


ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ 
ΙΚΑΡΟΣ /ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 42-36
Διαιτητές :Παπαγεωργίου Χρόνης
Δεκάλεπτα : 12-10, 18-21, 26-29, 42-36
ΙΚΑΡΟΣ /ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (Παναγιωτόπουλος): Μόκα 4, Μούτσα 17(1) , Χαραλαμπίδου 12(2), Γιαννακοπούλου 5, Πάγγου 2, Μιχαλοπούλου 2,Τζουνοπούλου , Ξηνταβελώνη , Μαχαίρα , Κονόμη Σπανού Παπαθεοδώρου
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Φατούρος): Παγώνη Α. 6 Παγώνη Γ. 6 , Ευαγγελίτση 2, Κρικέλα 4, Λειβαδάρα 3, Παπαγεωργίου 7, Δίμτσα 3(1) , Σταθά 2, Βλάχου 3,

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 52-37
Διαιτητές : Φραγκιαδάκης, Νάκος
Δεκάλεπτα : 16-06, 30-14, 42-25, 52-37
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Παναγόπουλος) Μπέκιου, Μποσγανά 14, Καραγκούνη 4, Έγγελη 3(1), Κουλουρή 7, Σιγούρου 4, Μπαγντασαριάν 2, Τζανέτου 9, Γρηγοροπούλου 9, Μυστικού, Καρκακέλα, Βλαχονάτσιου.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Παπαναστασίου) Μπουρσούκη 2, Τζιούτζιου 5, Βώλου, Ταραμά, Τσίρκα 6, Ρούτση 9, Προέδρου 6, Κρητικοπούλου 2, Ρήγα 7(1).



Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right