menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  13.1.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :
Δάφνη Αγ. Δημ. -Ταταύλα 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ –ΑΟΝΑ 60-46
Διαιτητές : Σέλληνας Πηλοϊδης
Δεκάλεπτα 17-11, 34-24, 48-32, 60-46
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος Ζάλιαρης): Γιαννακόπουλος 3, Μανίκας , Ζαχαρόπουλος 15(1) Φλέγκας 3, Βασιλικός , Μαστρογιάννης 8(2) Ρουμάνι 14(3) Κουντούρης 1191) Πασσαρής , Φωτεινάκης 6(2) Καραμπίκας , Ελενίτσας
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος ) : Ζευγ’ώλης Μαγγωνάκης 16 , Άμερσον 9(1) Αγγελόπουλος 9(2) Μανίκας 2, Θεοφανίδης , Λαγιόπουλος 1, Χατζηρόδος , Ραζής 2, Ζαντιώτης Ρετσίνας 3, Αρνόκουρος 4


Tερψιθέα Ταταύλα 

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ .ΤΑΤΑΥΛΑ 87-94
Διαιτητές Πόντας Τηγάνης Γ.
Δεκάλεπτα : 16-23, 41-40, 54-55, 69-69(καν. αγ.), 75-75(α΄παρ.)  87-94(β΄παρ.)
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. (Λουλουδάκης Βλουτής) Δελής 13(1) , Κορωνιός 28(5) , νικολάκης , Παπαμιχαήλ 21(3) , Ζέρβας , Παπαδάκης 6 , Παπαγιαννόπουλος 3, Χριστοδουλόπουλος 6, Ανδριώτης , Χαλιμούρδας , Παπαθανάσης , Λουκάτος 10
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) Νικολόης 13(1) Παπαδόπουλος 32(8) , Μαράντης , Φλέλος , Κουρής 21(3) Κουζηνόγλου , Αβανίδης , Μαρκόπουλος 11, Παδούκας , Κάβουρας 12, Σιταράς 5, Λύρας
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 61-66
Διαιτητές: Παπαγεωργίου Σταγιάνος
Δεκάλεπτα : 10-22, 27-36, 48-46, 61-66
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ(Πούτος): Τόμπρος  3, Μπούταλης , Στεφάνου  10(1), Φιλίππου  11(1), Μπουρβάνης  13, Αντωνίου 13(1), Καρατζόγλου 8(2), Ζέρβας 3(1), Αναγνωστόπουλος

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Κάσσης , Μαγγιώρος ) Δούβος 8(1), Φωστέρης  17(1), Αποστολάκης, Κασσάνος 2, Γρηγοράκος 9(1), Κουκουβάκης 5, Αδράμης , Ακρίβος  18(4), Ζάβρας 7(1) 
EN. N. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 65-74
Διαιτητές : Γαρίνη , Τσαλίκης
Δεκάλεπτα : 14-15, 32-40, 51-55, 65-74
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης): Προσελέντης 5(1), Καραίσκος 7, Νικολούσιος 11(1), Τσέλιος 6(2), Μουστάκας 7(1), Χαραλαμπίδης 2, Σαμπλί , Μελισσάς, Παπάνογλου 27(2), Τηγάνης,  Τόμπρος

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Λαμπαδάριος) :Λιθόπουλος 14, Ρήγος 8 Φουντής 18(3), Κόϊκας 5(1) Μουστάκος Ι. , Βαρλάς 14(2) , Σκοπελίτης 2, Κοτρότσος , Λάμπρου , Κουτρομπίλας 7(1) Ρεπάνης 6 Μουστάκος Ευαγγ. 
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 70-71
Διαιτητές:  Κάρδαρης Βελέντζας
Δεκάλεπτα : 27-20, 38-36, 56-53 , 70-71
Γλυφάδα ΕΣ -Ευρυάλη Γλυφ 
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Πλαλτσόγλου) Τάγκαλος , Γιοβάς 3, Τζοβάρας 6(2) Καμπούρης 6(1) , Μαραγκόπουλος 34(1) Αλεξανδρόπουλος , Θεοχάρης 6, Κουτσολιάκος 9 , Στεργίου 3(1) Λούβαρης 3(1)
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ . (Τασιόπουλος , Φωτεινός) Σιγλέτος 7(2) Κακαβάς Π. 14, Κόκκινος 26 , Παρασκευόπουλος 5(1) , Κακαβάς Γ. , Δημητρίου , Κασπαριάν 12, Μαγγανάς 5, Χαλκιάς , Παναγής Αλεξιάς Τσίλαγας 2 

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 53-50
Διαιτητές : Αποστολίδης, Σκουλαρίκης
Δεκάλεπτα : 10-16, 21-29,36-44,53-50
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  (Ιμπραημάκης, Ματζώρος) : Συριανός 8(1), Ιωάννου 2, Βάσσης 9, Καρασούλας 4, Φελλάς, Γκαφάαρ 7, Γιαμπάνης 6, Βασιλάκος 3 (1), Μαρκουϊζος 12, Κετέμα 2, Κοντούζογλου
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  (Μανδραγός, Πολίτης) : Μάντζαρης, Συρίγος 8, Βαρβατάκος 18 (4), Κοθράς  4, Ονάσογλου 3 (1), Μελάς 12, Μπουλατζάς 3, Μακαρατζής, Μπινιάρης 2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. 67-79
Διαιτητές Χρηστίδης Π. Παπζαχαρίας
Δεκάλεπτα : 16-22, 36-44, 57-62 , 67-79
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Καπερώνης , Τριανταφύλλου 9 , Γιαννακής , Παπαγιαννακόπουλος 20, Χαραλαμπίδης Ελ. 13, Θεοδωρικάκος 18, Σταθάκος Κοντοστέργιος 2 Φορτάτος 5, Μαρής

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Γαζής , Μάρδας ): Κόγκας 2, Βλαχάκης 23(4) Κορκοσούρας 7 Αθανασούλας 10 Μοναχός , Ρέππας 16 Μπόθος 4, Θωμάς , Τριανταφυλλίδης 17(1) 
                     
 

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right