menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.1.17 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Πρωταθλητής χειμώνα ο Πήγασος Κορυδαλλού

Κοινοποίησέ το :




ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 60-73 
Διαιτητές : Τηγάνης , Αντωνίου 
Δεκάλεπτα : 14-19, 29-40, 41-59, 60-73
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Διγενής 9, Αθανασιάδης 3(1), Ελμάσογλου 8(2), Φριτζ1, Κασκάνης 4, Σίνας  6(1), Βάγιας 2, Παπαματθαίου 9, Κοτζαγεωργίου 18
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς): Αντυπάτης 10(1), Χοχλιδάκης 17(3), Κουτσουμπάκος 10(2), Στεφανής10(1), Κωνσταντινίδης 18, Ρενιέρης, Γεώργαρος, Αντωνόπουλος, Παπαδόπουλος 3(1), Τσίτος 5
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 75-49
Διαιτητές : Μπούκας , Καλαντζής
Δεκάλεπτα : 15-11, 31-23, 52-36, 75-49
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ(Παπαδόπουλος Εμ. , Παπαδόπουλος Γ. ) : Παππάς 8 , Ντακούλιας 30(5) , Βελισσαράκος 1, Δασκαλούδης 6, Καρτζόγλου 2, Πλατσικούδης 16(3) , Στρατίνας 5(1) , Λαδάς 3(1) , Φαραντάτος 2, Ίσσαρης 2 , Σπυρίδωνος , Κοσμίδης
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Μαγουλάς , Φράγκος) :Μακρυγιάννης 10(1) , Κανίνης 6 , Τσεπαπαδάκης 9(1) , Μενιουδάκξης 2, Σιούτης 1, Φύτρος 7(1) , Λόης 5(1) , Βλάχος 9(1) , Διαμαντής , Ρόζος 
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 47-59
Διαιτητές : Κουράντης , Μπιτέρνας
Δεκάλεπτα : 12-23, 23-41, 36-47, 47-59
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης , Λαρόζας) :  Γλαράκης 8(1) , Κασσός 7(1) , Παναγιωτόπουλος 5(1), Μπραχιμάϊ , Αρβανίτης 2, Μπαμπάκος 11, Ασημομύτης 7, Κάτσικας 3(1) , Κούτσος 4(1), Αμανατίδης
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν , Αμπατζής):  Πέτρου 2, Ασημακόπουλος 7 , Μπακούρος 10(1) , Πίτσας , Τσάβαλος , Γεωργιάδης 14, Μαλτίδης 6(2) , Καρτάλος 8(1) , Καβελάρης , Αλά 2, Καλούδης 4, Μελκονιάν 6
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 49-56
Διαιτητές: Γερουλάνος , Χρόνης
Δεκάλεπτα : 10-18, 27-25, 46-37, 49-56
ΟΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Ζαβαντής): Αντωνάρας 6, Μαρούγκας 3, Πατσανάς 7(1) , Γουναράς 2  Δασκαλάκης , Αρβανίτης 11(1) , Κούκας 6, Παρμαξίδης 4, Δρούγος , Λιούλης 8(1) , Κουρίλας 2, Φέϊζο
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού , Κλάδης): Κλάδης Αν. 4, Παπανικολάου 3(1) , Σέϊφερ 8(2) , Αρφαριώτης 5, Φιλιππάκης 2, Γουβιάς 16, Κάππος 8, Ζούπας Αν. Ζούπας Αλ. 7(1) , Μπαλτούκας 3 
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  57-50
Διαιτητές : Θεοδωρόπουλος Ρ., Πηλοίδης Λ. 

Δεκάλεπτα : 19-10, 32-21, 41-33, 57-50 
AΣ HΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Γκόρος, Καρατράντος): : Φειδάς 8(2), Xατζηγώγος 4, Kουνενής 1, Kουτρόπουλος 13(4), Kασβής , Πετς 4, Oυζούνης , Mπάκας 3(1), Aρβανιτάκης 9(3), Eυθυμίου , Γραικούσης 4, Mπούτος 13(1)
AETOΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας):  Mυλωνάς 12, Kοζομπόλης 4, Tάγκας 7(2), Nατσίδης , Γρηγοράς , Kαμαριώτης , Παντελιάδης 23(1), Kαραϊσκάκης  M., Kυπριτίδης , Kαραϊσκάκης  E.4 ,Φιλίππου , Παναγόπουλος .


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 69-57
Δεκάλεπτα : 22-16, 39-28, 56-37, 69-57
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Σολωμός): Τρουλής 2, Ταρανάς 4, Γιαννακόπουλος 15(4) , Μηνόγιαννης 6, Κωνσταντίνου 2, Μπρούτσος , Μίζης 11, Καραββαρίτης 17, Αγρίμης 4, Δανιάς 2, Κρεμαστούλης 6(1) , Αβραμάκης

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (Θανόπουλος): Παπαδάτος Π. 10(1), Πανάγος 1, Κουτσαύτης 6(2) , Μαρκοζάνης 2, Αναστασόποπυλος 8, Φουστέρης  4, Βόμβας 12, Παγώνης , Βατίστας 4, Καναρίδης , Κοιλάκος 6, Παπαδάτος Σ. 4
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 40-51 
Διαιτητές : Αρφαρά , Τζίμης
Δεκάλεπτα : 12-12,26-29,33-38,40-51
APHΣ ΓΛYΦAΔAΣ (Ξαγοράρης , Oικονόμου): Παυλάτος 2, Nινόπουλος 4(1), Λευκαδίτης 2, Βρόντζας , Γκλέκας , Σκαρίμπας  5, Σπονδυλίδης 6, Πιτυκάκης , Σκούταρης  3, Σταυρίδης 5(1) ,  Παπαδημητρίου 8, Σκλάβαινας  5.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης-Λιβάνιος): Παπαϊωάννου 8 , Στεφάνου 19(5), Λαγός , Νερούτσος  2, Παραλής  , Λάσκος 8, Παππάς , Καρράς 8 , Λιαδάκης 2,  Ταράμπολας , Λιάσκος 4, Δημητρόπουλος  

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right