menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.1.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 12.01.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/01/17

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 12.01.17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/01/17. 

ΠΕΜΠΤΗ 12.01.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΑΡΓΥΡΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΟΝΤΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Β΄ (ΚΑΡΑΪΣΚ) 20.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α΄ΟΜ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΖΙΜΗΣ   ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.01.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΓΑΡΙΝΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΡΑΠΤΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΊΑΓΜΕΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΟΥΡΤΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 14.01.17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 17.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ.. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΦΑΡΑ ΧΡΟΝΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΝΑΚΟΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΡΑΠΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΄ΛΙΝΑΡΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.15 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΑΥΙΔ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
Π-Ε Β & Γ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΣΙΜΑ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΣΙΜΑ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΣYΜΙΑΚΑΚΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ Π Γ ΚΟΣΜΙΔΟΥ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ TEΡKEΣΙΔΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 19.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν, ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΑΡΗ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΎΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΝΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ ΄18.15 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΦΑΡΑ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΙΣΚ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 09.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 11.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΠΕΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΙ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΛΙ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΎΦΑΔΑΣ(ΤΥΡ) 12.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΎΦΑΔΑΣ(ΤΥΡ) 13.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ XATZHΠAΡAΣKEYA
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.01.17
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΑΡΙΚΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.10 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΑΟΝΑ ΓΑΡΙΝΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ   ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 13.45 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β΄Π-Ε
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β ΠΕΠΠΑΣ Γ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Β  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΒΑΡΗ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ε Β ΓΑΡΙΝΗ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α
Γ΄Π-Ε
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Γ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΣΥKKNA
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΟΚ Ν., ΣΜΥΡΝΗΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΑΥΙΔ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
NEO KΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΆΚΟΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΆΚΟΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16.01.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
KΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΑΣΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΣΗΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.00 ΠΕΡΑ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΥΡΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΒΑΡΗ ΑΡΦΑΡΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛ.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΜΑΙΜΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒ Α
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.45 ΑΟΝΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ MHNA EΛ. ΜΙΧΑ ΜΑΡ.

ΤΡΙΤΗ 17.01.17
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΘΕΟΝΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Π ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΟΝΑ Π ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ - ΒΑΡΗ Ε ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΣΚΟΥΤΑΣ  ΤΣΑΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΠΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ
Β  Π-Ε 
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β ΓΑΡΙΝΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ    ΖΙΑΚΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΟΝΑ Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Β ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Γ Π-Ε
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ ΠΟΡΦ. ΗΛΙΑΣ Π ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ Π ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΠΗΣ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 20.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α

ΤΕΤΑΡΤΗ 18.01.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α΄ΟΜ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β ΟΜ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 19.01.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΛΙΑΚΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΡΙΒΑ   ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ   ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.01.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΗΓΑΝΗΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΦΑΡΑ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ρ ΠΗΛΟΪΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ ΖΙΑΚΑ



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right