menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.1.17 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :

AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ – ΠANAIΓINAIKOΣ  55-47
Διαιτητές : Mαυρέλης Σιμά  
Δεκάλεπτα : 14-12, 32-15, 48-24, 55-47
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Mπούτας , Σταυρακόπουλος): Παίδα 6, Mεσσίνη 2, Δάνδολα, Mανουρά Χαρά  6, Mανουρά Ελένη 13, Σταμάτη , Kαραγιαννάκη 22(1), Παπακωνσταντίνου  2, Γεωργίου , Πλιάτσικα , Ξένου  4.
ΠANAIΓINAIKOΣ (Ποτόσογλου  N., Λορέντζος ): Γκοτσούλια  4, Mπακομήτρου H. 2, Mπακομήτρου  O., Mπόγρη  2, Παπασωτηρίου  12(2), Kλήμη , Λούβαρη  2, Bασλακοπούλου  13(2), Oυκπεμπόρ  12, Σοφιανού  Περπερίδου .


ΦIΛOΘEH ΦOINIKAΣ 32  89.
Διαιτητέ: Γερουλάνος , Πέππας Δ
Δεκάλεπτα : 11- 18, 19-45, 27-69, 32-89
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (Μέτος Καραπαναγιώτη): Aνδριοπούλου 3 , Ζωγράφου  , Τακίδη Μπάρδη Ραμαντάνη  5 (1) Mασέλου 4(1) Σωτηρίου Tσαπαρίκου  Γ 6  Tσαπαρίκου  M  Παπαστάμου 4 Πέππα Tριπιτσίδου     
ΦOINIKAΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης Βαννού)  Pώκα  3  Λιβανού  6 (1) Bροχίδου  Pούτση 19  Mάλαμα 10 (2), Καρελά  2 Kαψοκόλη  14 Kουταλιανού  15  Oικονομάκη  K   11 Oικονομοπούλου 9 (1) Mόσχου   Oικονομάκη  Z

ΑΟΝΑ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 61-40
Διαιτητές : Παπαγεωργίου , Τζίμης
Δεκάλεπτα :  16-08, 33-19, 45-29, 61-40
ΑοΟΝΑ(Χρυσοβελίδης Νικάκης): Κιουρτζίδου 6, Παναγιωτονάκου 5(1) Ζαχαροπούλου , Ναβάρο , Καλογεροπούλου 11(1) , Αργυροπούλου , Κεχαγιά , Χατζόγλου 7(1) , Λύρου 19(1) , Παπακωνσταντίνου Δ. Καλαϊτζίδου , Παπακωνσταντίνου Α. 13
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (ΚαραγάνηςΤσιώλης) : Μπαρμπαλιά 6, Καλογεράκου , Σωτηρίου 9(3) , Μοσχονά 2, Χατζή 2, Τσαχάλη 8(1) , Λαουλάκου 6 , Σιτζάνη 5 , Καρρά , Τσουμπρή , Τζινλή 2 


ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΑΡΗ  59-57
Διιατητές : Γερουλάνος , Μαίμου
Δεκάλεπτα ; 04-09, 22-23, 37-37, 59-57
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Φουντής , Κουκιάς):  Κούκη 11(2) , Πιτσάκη 30(3) , Δαρζέντα 4, Ραφελέτου 6(2) , Καρακούση 3(1) Βουδούρη 3, Λούκου 2, Αδάμ
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη): Δημέλη 14, Καραμέτου Στεφ. 10,  Καραμέτου Χ 11, Αντύπα 4, Δημοπούλου 6 , Λιόση 6, Νάκου  6(1) , Μέξη , Καβαλέγκα

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 93-35
Διαιτητές : Φραγκιαδάκης Καρύκας
Δεκάλεπτα : 33-08, 47-20, 74-27, 93-35
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Χλιουτάκης ):  Αρχοντάκη 6 Δροσωτάκη 20(4) Σπύρη 6 , Λαζάρου 16 , Ζεβαχιργιάν 5(1) , Κουτσοδήμου 7(1) Νιάρχου 2, Καλοβυρνά , Γουλουμή 11, Πούλη 3(1) Τσελεπίδου 8 Γιαννοπούλου 9(1)
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Καργιάννης):, Μοσκόβη , Κουρμπέτη 7 Μεγαλούδη 7 , Τσοπανέλη 7 , Δρένη 4, Μαρμαρινού 6 , Μαλτεζάνου , Μπρονιτέφσκα , Ζήκα 4 

ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 40-49
Διαιτητές : Σταγιάνος Ανδρεόπουλος
Δεκάλεπτα : 7-13 , 23-30 26-35 40-49
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Δοντάς Ηλιόπουλος) :  Κοτσάνη11(1), Χατζηχαραλαμπίδου 4 , Ζαχαροπούλου 6 , Γκανά  2 , Κίκη Χέλμη 2 , Ξαγοράρη 2 , Αγγελετάκη  1 Λέκα 8(1) Μεμίνι 4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος Κλαδούχου) : Καρπαθιωτάκη , Κοσμή 3(1), Παντελακάκη 2 , Μανιάτη Γρυλλάκη , Μπαξεβάνη  6 Αγγελοπούλου 5 , Μαρσίντα 33(4),  Χατζηδιάκου 

ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ


                     ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
24
12
12
0
719
489
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
22
12
10
2
660
483
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
22
12
10
2
843
497
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
21
12
9
3
628
506
-----------------------------------
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
21
12
9
3
608
549
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
19
12
7
5
561
568
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
18
12
6
6
636
570
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
18
12
6
6
597
591
ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ
16
11
5
6
464
542
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
14
11
3
8
511
586
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ
13
11
2
9
525
738
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ
13
11
2
9
506
580
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
13
12
1
11
442
585
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ
12
12
0
12
371
787

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right