menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  4.1.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 05.01.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/01/17

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 05.01.17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/01/17. 



Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.



Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.


ΠΕΜΠΤΗ 05.01.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΟΝΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΓΡΙΒΑ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΙΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΣΑΤΣΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ 
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  21.45 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΥΠΟΛ ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΑΡΑΝΤΟΥ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.  ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ (ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ)
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ -  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ-  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΡΑΠΤΗ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 07.01.17
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΙΝΙ ΕΡΜΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΙΝΙ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΙΝΙ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
KΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΝΙ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝ.Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΜΙΝΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ ΜΙΝΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΙΝΙ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΙΝΙ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 12.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΙΝΙ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΝΙ ΧΡΟΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΝΙ ΧΡΟΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΝΙ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΙΝΙ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ. ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΠΑΜ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΜ ΓΑΡΙΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΜ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.. ΠΑΜ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡΥΣ ΤΡΑΠ) 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΜ ΤΖΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΜ ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝ. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΑΜ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΕΛΕΠ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΜ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΜ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΜ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΠΑΜ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 2 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2 ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. 2 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 2 ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 2 ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 2 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 2 ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 2 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΒΑΡΗ 2 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
Π-Ε Β
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΖΙΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΖΙΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
Π-Ε Γ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 11.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓ. Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΚΥΡΙΑΚΗ 08.01.17
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΑΡΗ ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΡΟΜΙΝΙ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΑ 12.30 ΠΕΡΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΝΑΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 13.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 13.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΣΑΛΑΜ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ     ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΒΑΡΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ   ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜ. ΠΑΙΔΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ   ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ
Β΄Π-Ε
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π Β ΓΑΡΙΝΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ   ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΜΑΙΜΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21..30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
Π-Ε Γ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ. Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΜΑΔΡΑΪΚΟΣ Π Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ    ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ    ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ    ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ    ΠΑΛΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Γ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ    ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Π Γ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ    ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Ε Γ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ Π Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 20.40 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Β (ΚΑΡΑΪΣ) 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΎΦΑΔΑΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ    ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΓΛΥΦΑΔΑ Ε Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΜΙΧΑΣ Α

ΔΕΥΤΕΡΑ 09.01.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΝΑΖΙΡΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΗΝΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΣΚΟΥΤΑΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ


Δ΄΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. -ΜΟΣΧ. -ΑΝ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΣΑΛΑΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΣΥΔΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΙΛΙΓΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΔΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ


ΤΡΙΤΗ 10.01.17
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π ΜΠΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ KOYΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ Φ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ  ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ Ε ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Π-Ε Β
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π ΑΡΦΑΡΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΙΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΝΕΟΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
Π-Ε Γ
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε ΔΕΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Π ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΝΑΖΙΡΗ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΒΆΡΗΣ ΠΑΛ. ΜΟΥΤΟΥΣΗ 1 20.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 22.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ Ε ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 22.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΠΡΕΚΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11.01.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α΄ΟΜ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 22.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑΣ Α
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΠΕΜΠΤΗ 12.01.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΑΡΓΥΡΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΟΝΤΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Β΄ (ΚΑΡΑΪΣΚ) 20.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΡΤΗ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α΄ΟΜ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΖΙΜΗΣ   ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.01.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΡΑΠΤΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΕΡΩΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΊΑΓΜΕΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΟΥΡΤΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right