menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.12.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ.  -  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 65-76
Διαιτητές : Ουσταμπασίδης , Γαρούφος
Δεκάλεπτα : 19-23, 28-44, 54-57, 65-76
ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης-Προσελέντης): Ασημόπουλος ,  Τηγάνης  ,  Παπάνογλου 20(2), Καραίσκος 10, Νικολούσιος 17(5), Τσέλιος 4, Τσολιάκος  , Μουστάκας, Χίλα ,Σαμλί , Χαραλαμπίδης 14, Μελισσάς  
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Λουλουδάκης, Βλουτής) : Δελής 18(2), Κορωνιός 18(1) , Νικολάκης , Παπαμιχαήλ 4, Παπαδάκης 10,Χριστοδουλόπουλος 13(1), Σκουμής Χαλιμούρδας 13(2),  Λουκάτος


ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ 51-56
Διαιτητές : Γιακείμη Βελέντζας 
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Λαμπαδάριος): Κόϊκας, Ρήγος 8, Φουντής 14, Ντώνη 3, Κογιώνης, Βαρλάς 15, Σκοπελίτης 4, Κοτρότσος 2, Λάμπρου, Ρεπάνης 2, Γιανδήμας 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Κάσσης, Μαγγιώρος): Νοίδης 15, Φωστέρης 10, Δούβος 6, Αποστολάκης 4, Κασσάνος 2, Χριστοδούλου 7, Κουκουβάκης 3, Αδράμης , Λούκος 3, Ακρίβος 6, Ζάβρας, Ρουσάκος




ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.  69-72 ΠΑΡΑΤ. (ΚΑΝ. ΑΓ. 58-58)
Διαιτητές: Μαραμής , Χρηστίδης Π.
Δεκάλεπτα : 12-14, 30-29,47-40, 58-58(καν. αγ.) 69-72 παρ.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος , Ζάλιαρης): Αυγερινός , Μανίκας, Ζαχαρόπουλος 13, Φλέγκας 20(1), Βασιλικός ,  Μαστρογιάννης,  Ρουμάνι 14(2),  Κουντούρης 12(2) , Πασσαρής 4 , Γιαννακόπουλος , Καραμπίκας , Ελενίτσας

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Γαζής , Μάρδας):  Λαμπρινός , Κόγκας 8(2) , Μαμουνής , Βλαχάκης 21(3) ,Κορκοσούρας 8,  Αθανασούλας 9, Μοναχός 2, Ρέππας 2, Μπόθος 18(1), Τριανταφυλλίδης 5


ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 84-63
Διαιτητές:  Αντωνιάδης , Γκανής
Δεκάλεπτα: 30-17, 44-38, 69-50, 84-63
ΕΥΡΥΑΛΗ (Τασιόπουλος-Φωτεινός): Συγλέτος 9(2), Κακαβάς Π. 18, Κόκκινος 2, Μαγρίζος 5(1), Παρακσευόπουλος 5(1), Δημητρίου 5, Κασπαριάν 19, Χαλκιάς , Μαγγανάς 10, Κοτταρίνος , Αλεξιάς 7, Τσιλάγας4

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός, Πολίτης):  Ωνάσογλου 2, Μακαρατζής , Κούτρης 3(10 , Βαρβατάκος  10(1),  , Κοθράς 10,  Μελάς 14(2) , Μπουλαντζάς 9 , Συρίγος 15(2),  Μπινιάρης 

ΓΛΥΦΑΔΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 61-52
Διαιτητές : Λαζαρίδης Ισιγώνης
Δεκάλεπτα : 23-12, 36-21, 47-34, 61-52
ΓΛΥΦΑΔΑ(Καψιμάλης , Παλτζόγλου): Τάγκαλος , Γιοβάς 16(2) , Τζοβάρας 2, Καμπούρης 5(10, Μαραγκόπουλος 9 , αλεξανδρόπουλος 17(5) , Θεοχάρης 4, Γουλανδρής , Κουτσολιάκος 6, Λίπας , Χαριτωνίδης Λούγαρης 2
 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης):  Χαραλαμπίδης Μ.4, Παπούλης , Φορτάτος , Τριανταφύλλου 3(1), Γουρνάς 17 Σταθόπουλος , Θεοδωρικάκος 13(1),Σταθάκος ,   Κοντοστέργιος , Παπαγιαννακόπουλος ,  Μαρής 14(1) 



ΑΟΝΑ -ΤΑΤΑΥΛΑ  72-73
Διαιτητές :  Κονταράτος, Αυγερινός .
Δεκάλεπτα : 16-15, 31-32, 53-50, 72-73
ΑΟΝΑ (Βελέγκας , Πέρρος): Ζευγώλης 2, Μαγγωνάκης 9 ,  Άμερσον  2, Αγγλόπουλος 14, Μανίκας 5 (1), Λαγιόπουλος 14 (2),  Χατζηρόδος 6, Ραζής 13,  Πηλιούνης 7(1)
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 25 (1), Παπαδόπουλος 5(1), Μοντζακόβσκι 14(1), Κουρής 11(3), Κουζινόγλου 2, Αβανίδης 14, Μαρκόπουλος 2, Παδουβάς, Κάβουρας



ΛEΩΝ ΜΟΣΧ. – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  88-48
Διαιτητές : Μέλης, Σταγιάνος

Δεκάλεπτα: 25-16, 43-26, 67-36,88-48
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ (Ιμπραημάκης, Ματζώρος) : Ιωάννου 5 (1), Γκαφάαρ 10, Βάσσης 4, Καρασούλας 7 (1), Φελλάς 9 (3), Νικολάου 7(1), Γιαμπάνης 21 (1), Βασιλάκος, Καραλάκης 3 (1), Μαρκουϊζος 9, Κετέμα 4, Κοντούζογλου 9 (1).
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  (Πούτος) : Τόμπρος 4, Στεφάνου 7, Γκίνης 4, Φιλίππου 12, Μπουρβάνης 4, Αντωνίου 4, Ράπτης 2, Ζέρβας 4, Κούμενος 7(1)



Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right