menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.12.16 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΤΕΤΑΡΤΗ 28.12.16 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/12/16

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΤΕΤΑΡΤΗ 28.12.16  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/12/16. 



Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

ΤΕΤΑΡΤΗ 28.12.16
1H MEΡΑ
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ TOYΡNOYA BOYΛΑΣ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 29.12.16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

2Η ΜΕΡΑ 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ TOYΡNOYA BOYΛΑΣ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30.12.16
3Η ΜΕΡΑ
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ TOYΡNOYA BOYΛΑΣ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 12.30 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right