menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.12.16 από isaak

📆 Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 15.12.16 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/12/16

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ  15.12.16  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/12/16. 



Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

ΠΕΜΠΤΗ 15.12.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΠΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ

ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.12.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΛΗΣ  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΟΥΛΊΑΓΜΕΝΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΑΡΑΜΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17.12.16
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 18.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΧΡΟΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡΥΣ Κ ΤΡΑΠ) 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΑΡΗ ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ  ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΛ 18.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΧΑΤΖΗΣ Γ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΧΡΟΝΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΣΚΡΑ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΛΛΑΚΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΧΡΟΝΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 09.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΙΛΩΝΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΛΈΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΠΕΡΑ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΑΡΙΝΗ  ΤΖΙΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 10.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ. Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 18.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. Π ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 16.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.12.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΑΟΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
2ο κλ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 19.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΒΑΡΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 14.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΟΚ. Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ
Α΄ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΜΗΝΑΣ
Β΄ΠΑΙΔΩΝ -Β΄ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Β Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β Π ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Β Π ΜΕΛΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ -ΠΕΡΑΜΑ Β Ε ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Β Ε ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 19.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Β Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β Ε ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΝΙAΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
Γ΄ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Γ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ Γ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. Γ Π ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Γ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
2ο ΚΓ Δ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Γ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
2ο ΚΓ Δ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ Ε ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Γ Π ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ Γ Π ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ Ε ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 14.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Γ Ε ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΜ ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ Γ Ε ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

ΠΡΟΜΙΝΙ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΑΛΙ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15  ΑΟΝΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΑ 12.30 ΠΕΡΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΙΜΑ  ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΛΛΑΚΗ ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΌΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΑΝ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.30 Ε.Φ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ ΠΕΡΑΜΑ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΝ/ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ANAΠΤΥΞΙΑΚΟ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.00 ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.00 ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΑΛΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19.12.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΑΤΑΓΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΛΥΡΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΕΡΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΒΑΡΗ ΜΕΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΗ ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΜ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 20.12.16
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ,ΔΗΜ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Π ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ,ΔΗΜ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΟΝΑ Π ΜΑΡΑΜΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΒΑΡΗ Ε ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ 
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ  Β΄Γ 
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΒΑΡΗ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ
Σ ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓ, ΔΗΜ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΟΝΑ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΜΑΥΡΕΠΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ ΑΛΙ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ 
ΑΝ ΑΓ ΑΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 22.00 ΣΑΡΞ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ Ε Γ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 22.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.15 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ Ε Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 21.12.16
Α ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΙΑΚΑ
Β΄ ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΥΠΕΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΠΑ  

ΠΕΜΠΤΗ 22.12.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΑΡΓΥΡΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΗΝΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Θ. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΕΛΜΩΝΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΥΠΟΛ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΣΑΛΠΑ ΜΟΥΛΤΣΗ
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΥΠΟΛ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23.12.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΜΠΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21:30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ZIAKA ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.15 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right