menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.12.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ.  ΔΗΜ. 67 73
Δεκάλεπτα : 18-12, 31-36, 53-59, 67-73
Διαιτητές : Καλαϊτζάκης , Βελέντζας
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός Πολίτης) : Μακαρατζής , τζίτζης , Συρίγος 17(1) Βαρβατάκος 13, Κοθράς 8, Μάντζαρης , Μελάς 12, Πανταζόπουλος , Μπουλαντζάς 8, Σπαντιδάκης , Μπινιάρης 9
ΔΑΦΝΗ ΑΓ . ΔΗΜ. (Τάσος ,Ζάλιαρης ) : Γιαννακόπουλος , Μανίκας , Ζαχαρόπουλος 21, Φλέγκας 14, Βασιλικός 8 , Μαστρογιάννης 7 , Ρουμάνι 11 Κουντούρης 2 , Πάσσαρης 6 , Φωτεινάκης 4, Καραμπίκας , Ελενίτσας

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. –ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 69-50
Διαιτητές : Ισιγώνης , Αναγνώστου
Δεκάλεπτα : 19-14, 35-28, 54-38 , 69-50
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος): Νοίδης 3, Φωστέρης 12(2) Δούβος 7(1) ,. Αποστολάκης 4(1) , Κασσάνος 4, Γρηγοράκος 15(3), Κουκουβάκης 5(1) , Αδράμης 6(1) , Λούκος 8(2) , Ακρίβος 4, Ζάβρας , Μπαλής 1
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ( Ιμπραημάκης , Μαντζώρης):  Συριανός 4, Ιωάννου 7(1) , Βαίτσης 6(1) , Καρασούλας 6, Φελάς , Νικολάου , Γκααφάρ 5, Βασιλάκος 1, Καραλάκης 5(1) , Μαρκουίζος 9, Κετέμα 2, Κοντούζογλου 5

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  65-50
Δεκάλεπτα : 14-10, 35-26, 51-37, 65-50
Διαιτητές : Καρακωνσταντόπουλος , Μέλης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης) Χαραλαμπίδης  Μαρ. 13(1) Τριανταφύλλου , Φορτάτος , Γιαννακής , Γουρνάς 8, Βουρνάς 8 , Χαραλαμπίδης Ελ. 15(1) Θεοδωρικάκος 19(3) , Σταθάκος , Κοντοστέργιος , Παπαγιαννακόπουλος , Μαρής 2
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Τόμπρος , Λεμπέσης , Στεφάνου 4(1) , Γκίνης 6 , Μπουρβάνης 10, Αντωνίου 8 , Καρατζίογλου 9 , Ζέρβας , Κούμενος 6

ΤΑΤΑΥΛΑ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤΑ

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 65-51 
Διαιτητές: Τσαχάκης Φάκωνας
Δεκάλεπτα : 15-20, 30-29, 55-38, 65-51
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Γαζής , Μάρδας): Βλαχάκης 13(3) , Κορκοσούρας 13, Μπόθος 3, Τριανταφυλλίδης 21(1) , Αθανασούλας 5, Λαμπρινός 3(1)  , Μαμουνής 3, Ρέππας 2 , Κόγκας  9(1)
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Λουλουδάκης , Βλουτής):  Δελλής 13 , Κορωνιός 7(1), Νικολάκης 6(1) , Παπαμιχαήλ 4, Ζέρβας 2, Παπαδάκος 17(2) , Χριστοδουλόπουλος 2, Χαλιμούρδας , Φυτσιλής Αηδονίδης
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.- ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 83-64
Δεκάλεπτα : 20-09 , 38-28 , 62-49, 82-64
Διαιτητές : Παυλόπουλος , Σκουλαρίκης
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. (Τασιόπουλος Φωτεινός) : Σιγλέτος , Κακαβάς Π. 24(4) Κόκκινος 19 , Μαγρίζος 5 , Παρασκευόπουλος 2, Δημητρίου 2, Κασπαριάν 25(2) Χαλκιάς , Μαγγανάς 3(1) Κουβούσης , Τσίλαγας 3
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Λαμπαδάριος) : Λιθόπουλος 8, Ρήγος , Φουντής 13(3) , Κόϊκας 3, Ιωαννίδης 14, Σκοπελίτης 11, Κουτσουμπίνας 9(1) , Ρεπάνης 2, Γιανδήμας 4 

ΑΟΝΑ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 71-75
Διαιτητές : Γιακείμη Αμπελίδης
Δεκάλεπτα : 18-21, 35-36, 51-51, 71-75
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος): Πέρρος , Θεοφανίδης 3, Μαγγωνάκης 17(1) , Αγγλόπουλος 2, Μανίκας 6 , Χατζηρόδος 6 , Ραζής 12, Πηλιούνης 9 Ρετσίνας 18(1) , Αρνόκουρος  

ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης):  Προσελέντης 8, Τηγάνης , Καραίσκος 28(5), Νικολούσιος, Τσέλιος 10, Μουστάκας 1, Χαραλαμπίδης 9, Σαμλί 3,  Μελισσάς, Παπάνογλου 16(3), Ασημόπουλος, Καρακατσάνης
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right