menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.12.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 11η αγωνιστική (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :





Λέων Μοσχ. -Ερμής Πειρ. 61-59 

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. 61-59
Διαιτητές : Χριστοδουλάκης, Μπουλινάκης
Δεκάλεπτα :15-15, 30-28, 48-40, 61-59
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.  (Ιμπραημάκης,Μαντζώρος) : Συριανός 12 (2), Ιωάννου 10 (1), Βάσσης 5 (1), Καρασούλας 5 (1), Φελλάς, Γκαφάαρ, Βασιλάκος 10, Μαρκουϊζος 8 (1), Κετέμα 6 (2), Κοντούζογλου 5(1).
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  (Γαζής. Μάρδας) : Λαμπρινός, Κόγκας7(1), Μαμούνης 3, Βλαχάκης 5 (1), Αθανασούλας 16, Μοναχός 2, Ρέππας 6, Μπόθος 14, Θωμάς, Τριανταφυλλίδης 6(1)

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 55-50
Διαιτητές : Αργυρούδης Σιδερης
Δεκάλεπτα : 14-22 , 23-33, 36-48, 55-50
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος): Λιθόπουλος 10, Ρήγος Φουντής 5(1) Κόϊκας Ιωαννίδης 4 , Βαρλάς 22(2) Σκοπελίτης 7, Κοτρώτσος , Λάμπρου Κουτρομπίλας Ρεπάνης Γιανδήμας 7
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός Πολίτης ): Μάντζαρης 2 Συρίγος 4 Βαρβαρακός 10(1) Κοθράς 14(1) Μελάς 5 , Τζίτζης 1 Μπουλαντζάς 12 Μακαρατζής Μπινιάρης 2

 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 77-59
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Πέππας Δ.
Δεκάλεπτα : 5-20 35-29, 52-43 , 77-59
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης , Ράμμος): Προσελέντης 5, Τηγάνης , Καραϊσκος 13(1), Νικολούσιος 30(8), Τσέλιος 4, Μουστάκας 5, Χαραλαμπίδης, Σαμπλί 6, Μελισσάς, Παπάνογλου 14(2), Ασημόπουλος, Καρακατσάνης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Γκούντας, Τόμπρος, Στεφάνου 3, Γκίνης 2, Φιλίππου 17(2), Μπουρβάνης 2, Αντωνίου 20(3), Ράπτης, Καρατζίογλου 14 (4) Ζέρβας, Κούμενος 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 72-63
Διαιτητές : Στρέμπας , Κούλης
Δεκάλεπτα : 19-19, 30-36, 49-44, 72-63
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λουλουδάκης, Βλουτής): Δελής 6(1) Κορωνιός 10(2) Νικολάκης 18(1) , Παπαμιχαήλ 4, Ζέρβας , Παπαδάκης 14(1) Αηδονίδης , Χριστοδουλόπουλος 13(2) Φιτσιλής 2, Χαλιμούρδας 4, Ανδριώτης Λουκάτος

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης): Χαραλαμπίδης Μ. 16(2) Παπούλης , Φορτάτος , Τριανταφύλλου 1, Γουρνάς 11, Βουρνάς , Χαραλαμπίδης Ελ. 14(2) Θεοδωρικάκος 10 Σταθάκος , Κοντοστέργιος , Παπαγιαννακόπουλος , Μάρης 11(1) 
ΑΟΝΑ –ΕΥΡΑΛΗ ΓΛΥΦ. 63-67
Διαιτητές Τσαχάκης Μελισσάρης
Δεκάλεπτα 13-18, 31-37, 48-55, 63-67
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος): Ζευγώλης , Μαγγωνάκης 9, Αγγλόπουλος 9 , Μανίκας 2, Χατζηρόδος 10, Ραζής 4, Πηλιούνης 15(1) , Ρετσινάς 13(1) , Αρνόκουρος 2

ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. (Τασιόπουλος, Φωτεινός): Συγλέτος 5(1), Κακαβάς Π. 7 , Κόκκινος 23, Παρασκευόπουλος 2, Κασπαριάν 20(4) , Μαγγανάς 3(1) , Αλεξιάς 4, Τσίλαγας 3(1) 
Δάφνη Αγ. Δημ. 


ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΤΑΤΑΥΛΑ 85-80
Διαιτητές Αναστασίου Σιαμίδης
Δεκάλεπτα : 21-23, 41-42, 66-66, 85-80
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος Ζάλιαρης) Γιαννακόπουλος 2, Μανίκας 1, Ζαχαρόπουλος 18(1) , Φλέγκας 13(1) Βασιλικός 8(1) Μαστρογιάννης 8(1) , Ρουμάνι 6, Κουντούρης 23(4), Πασσαρής , Φωτεινάκης 5(1),Καραμπίκας ,Ελενίτσας 1

ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 5, Παπαδόπουλος 11(2) ,  Μοντζακόφσκι 13(3), Κουρής 18(4) , Κουζηνόγλου , Αβανίδης 6 , Μαρκόπουλος 9 , Παδουβάς , Κάβουρας Χ. 18 
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  69-61
Διαιτητές : Παυλόπουλος Ανδ. , Τσολάκος
Δεκάλεπτα 12-15, 32-29, 49-45, 69-61
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης , Παλτσόγλου):  Τάγκαλος 7(1) , Γιοβάς 8,  Τζοβάρας 4(1) Καμπούρης 4, Μαραγκόπουλος 29(2) Αλεξανδρόπουλος , Θεοχάρης 10, Γουλανδρής , Κουτσολιάκος 2, Λίπας , Χαριτωνίδης Λούγαρης 5

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος) : Νοίδης 7 Φωστέρης 7, Δούβος 12(1) Αποστολάκης 2, κασάνος Χριστόπουλος  Κουκουβάκης 13(1) Αδράμης Λούκος 7(1) Ακρίβος 7 Ζάβρας 4 Ρουσσάκης 2 

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right