menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.11.16 από isaak

🔘 Γ' ΑΝΔΡΩΝ 7η αγωνιστική (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.  67-58
Διαιτητές : Μέλης , Μαίμου
Δεκάλεπτα : 16-10, 27-26, 47-41, 67-58
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης, Ραμάκης): Γλαράκης 4, Σουρούφης 3(1), Μπαμπάτσικος 3(1) , Παναγιωτόπουλος 20(6) ,  Μπραχιμάϊ 2, Αρβανίτης 2, Μπαμπάκος 16, Ασημομύτης , Κάτσικας 2, Μπέλλος 2, Αμανατίδης , Παρηγόρης 12(2)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Σολωμός, Νικολαίδης):  Μπρούτσος , Γιαννακκόπουλος 11(1), Μηνόγιαννης 2, Γεραμάς , Ταρανάς 9, Μίζης , Κραβαρίτης 11, Αγρίμης 2, Αποστόλου 19(3) , Κρεμαστούλης 4 


ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 75-64
Διαιτητές : Μπούκας , Τσάτσης
Δεκάλεπτα : 24-15, 45-35, 61-53, 75-64
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Αδάμ , Μαγουλάς) : Τσεπαπαδάκης 14(2)  Φύτρος 10(1), Χατζηπανάγος , Μωυσίδης 12(3), Βλάχος 8, Διαμαντής 15(3) Μακρυγιάννης 8(2), Λόης 2,   Μενιουδάκης 2, Ρόζος 2, Κακαλής
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Μπούτας): Μυλωνάς 2 , Κοζομπόλης 3, , Νατσίδης 5(1), Βασδέκης , Καμαριώτης 2, Παντελιάδης 33(2)  , Ανάργυρος ,  Κυπριτίδης 13(3) , Καραϊσκάκης Ευαγγ. , Φιλίππου 2, Καραϊσκάκης Μιχ. 4


ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ- ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 46-50
Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας , Χρόνης
Δεκάλεπτα : 05-19, 21-32, 34-38, 46-50
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Ζαβαντής): Λιώρης 3(1), Μαρούγκας 2 , Αντωνάρας 8 , Πατάλας , Δασκαλάκης , Αρβανίτης 1 , Δούκας 11(1), Γουναράς 2,  Δρούγος 4, Λιούλης 8, Πατσανάς 3, Κουρίλας 4
 Πήγασος Κορ. 
HΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Γκόρος): Φειδάς 1, Χατζηγώγος 1, Κουνενής 6(2), Μπάκας , Κασβής 2, Πετς 6, Ουζούνης , Κουτρόπουλος 26(6), Αρβανιτάκης 3(1), Κατσίμπρας 2, Μπούτος 3

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 65-57
Διαιτητές :  Χριστοδουλάκης , Παυλόπουλος Ηλίας
Δεκάλεπτα: 22-10, 41-30, 55-39, 65-57
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς): Αντιπάτης 13(1), Μπακάλης 2, Φωτόπουλος , Σέργης 3(1) , Κουτσουμπάκος 9, Ρίπης 2, Στεφανής 12(2) , Κωνσταντόπουλος 14, Παπαδόπουλος 6 , Αντωνόπουλος ,  Ρενιέρης 4,  Γεώργαρος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (Μόσχος ): Παπαδάτος Π. 16(1) , Ζενεμπίσης Μ. ,  Κουτσαύτης 16(2) , Μαρκοζάνης 9, Βόμβας , Μουργκέλης  , Αναστασόπουλος 6, Βατίστας , Κοιλάκος 3, Παπαδάτος Σ. 6, Σερέφας 1  

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 76-55
Διαιτητές : Παπαφωτίου , Τσουκαλάς
Δεκάλεπτα : 26-16, 41-31, 57-42, 76-55
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Διγενής , Κυριακού 13(1) , Αθανασιάδης  ,Κασκάνης 9 ,  Καλούδης 7(2) , Ελμάσογλου 13 , Φατούρος 18(6) , Σίνας 8 , Παπαδημητρίου 2,  Κοζαγεωργίου  6, Αναγνωστίδης , Μηλιός 

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Ξαγοράρης , Οικονόμου): Πέτσας  8 , Σκούταρης 2 , Βασιλάτος 9(1) , Νινόπουλος 8(2) , Σπονδυλίδης  4(1), Γκίνης 2, Σκαρίμπας , Πιτυκάκης 2, Πομώνης 13 , Γκλέκας , Παπαδημητρίου 5, Σκλάβαινας 

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ
Διαιτητές : Πέππας Δ. Μπιτέρνας
Δεκάλεπτα : 20-07, 34-24, 50-35, 60-48
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος): Βήχος 4 ,  Δασκαλούδης 6, Πλατσικούδης 12(2), Καρτζόγλου 6, Παππάς 1, Ντακούλιας 20(3) Βελισσαράκος 3(1) ,  Στρατίνας 3(1),  Λαδάς, Φαραντάτος 1, Κοσμίδης 4 , Σπυρίδωνας

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν , Αμπατζής): Καβελάρης 11(1) , Ασημακόπουλος 2, Μπακούρος 9 (1`), Πίτσας 8(2) ,Τσάβαλος , Πέτρου , Μαλτίδης 2, Καρτάλος 8(1) , Εμμανουήλ , Αλά 2, Καλούδης 4, Αποστολίδης 2

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ.  –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  65-70
Διαιτητές : Σέλληνας , Τηγάνης Γ. 
Δεκάλεπτα : 12-18, 30-33, 51-51, 65-70
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού Κλάδης): Κλάδης  , Μωραίτης 10(2) Σέϊφερ 12(2) , Αρφαριώτης 15(4), Φιλιππάκης , Γούβιας  12, Κάππος 4, Τζημουράκας , Παπανικολάου , Ζούπας 8(2) , Παναγόπουλος 4, Τσουρουπάκης  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος ): Παπαϊωάννου  1, Στεφάνου 17( 4) , Ταραμπόλας , Νερούτσος 9, Παραλής  6, Λάσκος 13, Παππάς, Καρράς 16(3), Λιαδάκης , Δημητρόπουλος , Ρομάϊ , Λιάσκος  8

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right