menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  24.11.16 από isaak

🔷 Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :


ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 92 63
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 70 65
ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 70 82
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 73 85
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 64 67
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ 75 74

Ερμής Πειρ. -ΕΑ Νικαίας 
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.  -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ  92-63
Διαιτητές: Φασόλης , Σαράντου
Δεκάλεπτα : 23-20, 51-37, 69-51, 92-63
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Γαζής , Μάρδας):  Λαμπρινός  2, Κόγκας 22(3) , Μαμουνής 8(1), Βλαχάκης 15(3) , Γαζής ,  Αθανασούλας 7, Μοναχός 6, Ρέππας 6, Μπόθος 4, Θωμάς  , Τριανταφυλλίδης 22
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος):  Κόικας 2, Ρήγος 6,   Φουντής 8(2),  Ντώνη 15(1) ,  Ιωαννίδης 7,  Βαρλάς 8(2), Σκοπελίτης 10, Κοτρώτσος , Λάμπρου,  Ρεπάνης 2, Γιανδήμας 5

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ.  73-85
Διαιτητές : Μπούκας , Κοτσώνης
Δεκάλεπτα : 21-21, 37-42, 48-66, 73-85
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός, Πολίτης):  Σπαντιδάκης , Συρίγος 13 , Ωνάσογλου  , Βαρβατάκος  15
 , Κοθράς 11(1),  Μελάς 4 , Μπουλαντζάς 10(1) ,  Μπινιάρης 5, Μακαρατζής 2, Τζίτζης 2, Κούτρης 7(1), Χαϊδεμένος 4
ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης-Προσελέντης): Τηγάνης 5(1) ,  Παπάνογλου 26(4), Καραίσκος 15(2), Νικολούσιος 17(2), Μουστάκας 9, Χαραλαμπίδης 9, Σαμλί 2, Μελισσάς 2, Τσολιάκος , Λίλα 

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ  64-67
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Παπαγεωργίου
Δεκάλεπτα : 11-18, 25-28, 40-46, 64-67
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης):  Χαραλαμπίδης Μ. 26(1), Παπούλης , Φορτάτος , Τριανταφύλλου 6(2), Γουρνάς 8 , Βουρνάς 5(1),  Θεοδωρικάκος 18(2),  Κοντοστέργιος , Παπαγιαννακόπουλος 2,  Μαρής 7 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος , Ζάλιαρης): Μανίκας, Ζαχαρόπουλος 14, Φλέγκας 13(1), Γιαννακόπουλος ,   Μαστρογιάννης,  Ρουμάνι 20(2) Κουντούρης 11(1) , Πασσαρής 2 , Φωτεινάκης 8(2) , Ελενίτσας


ΤΑΤΑΥΛΑ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.    70-82  
Αστέρας Αγ. Δημ. -ΑΟΝΑ 
Διαιτητές: Γιακείμη-Μαρτινάκος
Δεκάλεπτα: 16-20, 33-35, 55-59, 70-82
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 15(1), Παπαδόπουλος 7(1), Μαράντης, Μοντζακόβσκι 16(1), Χλέπος, Κουζινόγλου 2, Αβανίδης 22(1), Μαρκόπουλος 4, Παδουβάς 4, Κάβουρας
ΕΥΡΥΑΛΗ (Τασιόπουλος-Φωτεινός): Συγλέτος 10(1), Κακαβάς Π. 13(1), Κακαβάς Γ. 2, Παρασκευόπουλος 1, Μαγρίζος 8, Κασπαριάν 27(5), Χαλκιάς 8, Μαγγανάς 4, Αλεξιάς 6, Τσιλάγας 3(1)


ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ .  - ΛEΩΝ ΜΟΣΧ. 75-74παρ. 
Διαιτητές : Σιδέρης Ρεμουντάκης
Δεκάλεπτα: 19-16, 36-32, 58-49, 66-66(καν. αγ.) , 75-74 παρατ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Λουλουδάκης, Βλουτής) : Δελής 21(3), Κορωνιός 11(1) , Νικολάκης 12(1), Παπαμιχαήλ 2, Σαμαρτζής 2, Παπαδάκης 15(1), Αηδονίδης 4, Σκουμής 2, Χαλιμαρδάς 6, Χριστοδουλόπουλος 2 , Ανδριώτης  , Λουκάτος
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ (Ιμπραημάκης, Ματζώρος) : Συριανός 6(2), Ιωάννου 19(6), Ντάσκας ,  Καρασούλας 2 , Φελλάς , Νικολάου ,  Γιαμπάνης 7(1) , Μαρκουίζος 12, Καραλάκης 6(2), Βάσσης 10 (2), Κετέμα 12(2), Κοντούζογλου 
Ταταύλα -Ευρυάλη Γλυφ. 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ.- ΑΟΝΑ 70-65
Διαιτητές :  Λαζαρίδης , Κούλης Χ.
Δεκάλεπτα : 13-16, 28-37, 50-47,  70-65
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος) : Νοίδης 2, Φωστέρης 23(5) , Δούβος 19(1), Αποστολάκης 2, Κασάνος 5, Χριστόπουλος ,   Κουκουβάκης ,  Αδράμης  , Λούκος , Ακρίβος 17(5) , Ζάβρας , Ρουσσάκος 2

ΑΟΝΑ (Βελέγκας , Πέρρος): Ζευγώλης 9, Μαγγωνάκης 11(1) , Άμερσον,  Αγγλόπουλος 3, Μανίκας 2 , Λαγιόπουλος 18(1) , Χατζηρόδος 6, Ραζής 11(1),  Πηλιούνης 5, Αρνόκουρος 

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (το ματς δεν διεξήχθη αφού δεν λειτουργούσε ούτε ο ηλεκτρονικός πίνακας ούτε το 24άρι και υπήρχε μόνο ένα ρολόϊ χειρός)

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right