menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.11.16 από isaak

⭐ Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 7η αγωνιστική (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 69-61
Διαιτητές: Αργυρούδης , Γαραντζιώτης
Δεκάλεπτα : 20-16, 42-33, 60-46, 69-61
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος):  Κόικας Ρήγος 12  Φουντής 1 Ντώνη 6 Ιωαννίδης 14 Βαρλάς 19(3), Σκοπελίτης 9, Κοτρώτσος , Λάμπρου Καψοκόλης , Ρεπάνης , Γιανδήμας 8(2)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης):  Χαραλαμπίδης Μ. 10, Παπούλης , Φορτάτος , Τριανταφύλλου , Γουρνάς , Βουρνάς 4(1), Χαραλαμπίδης Ελ. 22, Θεοδωρικάκος 19, Σταθάκος , Κοντοτσέργιος , Παπαγιαννακόπουλος Μαρής 6(2) 


ΕΝΩΣΗ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ  - ΛEΩΝ ΜΟΣΧ. 59-66
Διαιτητές : Γαρίνη , Πέππας Δ.
Δεκάλεπτα: 22-16, 31-36, 42-46, 59-66
ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης-Προσελέντης): Προσελέντης 9, Παπάνογλου 18(1), Καραίσκος 9(1), Νικολούσιος 7(1), Ψωμαδέρης 11(2), Μουστάκης 1, Χαραλαμπίδης 2, Σαμλί , Μελισσάς 2

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ (Ιμπραημάκης, Ματζώρος) : Συριανός 16, Ιωάννου 8(2), Καρασούλας , Φελλάς , Γιαμπάνης 10 , Μαρκουίζος 17(1), Καραλάκης 8(2), Βάσσης 5 (1), Κετέμα 2, Κοντούζογλου 
Δάφνη Αγ. Δημ. - Τελαμώνας 

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ  - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 66-55
Διαιτητές : Ζακεστίδης Κούλης Κ.
Δεκάλεπτα : 19-09, 37-28, 55-44, 66-55 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος Ζάλιαρης):  Απτόσογλου , Μανίκας, Ζαχαρόπουλος 11, Φλέγκας 8,   Μαστρογιάννης 3(1), Ρουμάνι 16(2) Κουντούρης 17(3) Γιαννακόπουλος , , Πασσαρής , Φωτεινάκης 9(3) , Καραμπίκας , Ελενίτσας 2

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  (Πούτος): Φιλίππου 17(2) , Τόμπρος 2, Μπούταλης , Στεφάνου 9 , Γκίνης , Μπουρβάνης 7 , Αντωνίου 14(2) , Κούμενος 3(1) Ζέρβας 1 


ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΤΑΤΑΥΛΑ 65-68
Διαιτητές : Λαζαρίδης , Καλαντζής  
Δεκάλεπτα : 18-16, 33-33, 45-49, 65-68
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός, Πολίτης): Συρίγος 17(2) , Ωνάσογλου 13(3) , Βαρβατάκος  7 , Κοθράς 4,  Μελάς 13 , Μπουλαντζάς 7(1) ,  Μπινιάρης  4

ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς):  Νικολόης 7,  Παπαδόπουλος 5, Μοντζακόβσκι 11, Κουρής 11(3), Κουζινόγλου 2, Αβανίδης 22,  Παδουβάς 6, Κάβουρας 4
ΑΟΝΑ -Ερμής Πειραιά 


ΑΟΝΑ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 55- 69
Διαιτητές : Αποστολίδης Τσουραπάς  
Δεκάλεπτα : 21-13, 39-28, 46-51, 55-69 
ΑΟΝΑ (Βελέγκας , Πέρρος): Ζευγώλης 2, Μαγγωνάκης 14 , Άμερσον.,  Αγγλόπουλος 5, Μανίκας 2 , Παπαϊωσήφ 4, Λαγιόπουλος 15(2) , Χατζηρόδος 2, Ραζής 6, Πηλιούνης 5, Αρνόκουρος 

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Γαζής , Μάρδας):  Κόγκας 2 , Μαμουνής 8(2), Βλαχάκης 16(4) , Κορκοσούρας 10(1) , Αθανασούλιας 14, Μοναχός 1, Ρέππας , Μπόθος 2, Θωμάς , Τριανταφυλλίδης 16


ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 64-53
Διαιτητές: Τσαχάκης , Σέλληνας
Δεκάλεπτα : 18-10, 37-24, 56-39, 64-53
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου) :  Τάγκαλος 7(1) , Γιοβάς 2, Τζοβάρας 5(1), Καμπούρης 6(2), Μαραγκόπουλος 28, Αλεξανδρόπουλος  6(1), Μαυροειδάκος,  Γουλανδρής 2, Λούγαρης ,Λίπας 2, Χαριτωνίδης ,  Κουτσολιάκος 6.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Λουλουδάκης, Βλουτής) : Δελής 14, Κορωνιός 8 , Νικολάκης , Παπαμιχαήλ 3, Σαμαρτζής 8, Παπαδάκης 18, Αηδονίδης , Χριστοδουλόπουλος 2 , Κορτέσης , Πετρόπουλος , Ανδριώτης  
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.  –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  84-70
Διαιτητές : Τσαρούχα Αντωνίου
Δεκάλεπτα:  14-18, 37-39, 62-53, 84-70
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Τασιόπουλος , Φωτεινός):  Συγλέτος 15(3) , Κακαβάς Π. 9, Κόκκινος 11, Μαγρίζος 4, Παρασκευόπουλος 12(1),  Δημητρίου , , Κασπαριάν 23(2) , Μαγγανάς  , Αλεξιάς 7(1) , Τσίλαγας 3(1) 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος) : Νοίδης 4, Φωστέρης 12(2) , Δούβος 11(1), Αποστολάκης 2, Κασάνος 13(1), Γρηγοράκος 6,  Κουκουβάκης 7,  Αδράμης 3(1) , Λούκος 5(1), Ακρίβος 4(1) , Ζάβρας 3(1)

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right