menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.11.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :



21/11/16 21.30 ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ Ο ΟΡΙΣΘΕΙΣ ΙΑΤΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΟΡΙΣΘΗΚΕ ΣΕ ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΑΟΝΑ 66-75
Δεκάλεπτα: 13-21, 27-38, 43-56, 66-75
Διαιτητές : Τσολάκος , Καλαντζής
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης): Χαραλαμπίδης  Μ. 18, Φορτάτος , Τριανταφύλλου , Γουρνάς 8, Βουρνάς 6, Χαραλαμπίδης  Ε. 27(4) , Θεοδωρικάκος 5(1) , Παπούλης , Παπαγιαννακόπουλος , Μάρης 2
ΑΟΝΑ (Βελέγκας , Πέρρος): Ζευγώλης , Μαγγωνάκης 21(4) , Αγγλόπουλος 4, Μανίκας 5(1) , Παπαϊωσήφ 5, Λαγιόπουλος 14(1) , Χατζηρόδος , Ραζής 9(1) , Πηλιούνης 17(1) , Αρνόκουρος 
Ο Ερμής πήρε το ντέρμπι κορυφής 


Ερμής Πειραιά Ευρυάλη 
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 84-77
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Μαυρέλης
Δεκάλεπτα : 20-21, 34-40, 55-63, 84-77
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Γαζής , Μάρδας): Λαμπρινός , Κόγκας 19(3) , Μαμουνής , Βλαχάκης 16(2) , Κορκοσούρας 26(2) , Αθανασούλιας 3, Μοναχός 2, Ρέππας 3, Μπόθος 9(1) , Θωμάς Τριανταφυλλίδης 6
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Τασιόπουλος , Φωτεινός): Συγλέτος 7(2) , Κακαβάς 8, Κόκκινος 11, Μαγρίζος 7, Παρασκευόπουλος 2,  Χαλκιάς , Κασπαριάν 22(4) , Μαγγανάς 6(1) , Αλεξιάς 7(2) , Τσίλαγας 5(1) 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 83-57
Διαιτητές : Χρηστίδης Παύλος   , Κάρδαρης
Δεκάλεπτα : 24-08, 42-26, 64-39,83-57
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος) Νοίδης 7, Φωστέρης 8(2) , Δούβος 3, Αποστολάκης 2, Κασάνος , Γρηγοράκος 26(7) Κουκουβάκης 6 Αδράμης 8(2) , Λούκος 5, Ακρίβος 8(2) , Ζάβρας 6 , Ρουσάκος 4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός, Πολίτης): Ωνάσογλου 3(1) , Χαϊδεμένος 3, Βαρβατάκος 14(1) , Κοθράς 4, Ζήτσης , Κούτρης , Μελάς 21(2) , Συρίγος 9(1) , Μπουλαντζάς 3(1) , Χαλκιάς , Μπινιάρης 
ΤΑΤΑΥΛΑ-ΕΝΩΣΗ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ    87-62
Διαιτητές : Ορφανός - Σαράντου
Δεκάλεπτα: 17-20, 38-34, 62-47, 87-62
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 11, Παπαδόπουλος 15(2), Μαράντης, Μοντζακόβσκι 23, Κουρής 19(3), Κουζινόγλου, Αβανίδης 12, Μαρκόπουλος 2, Παδουβάς, Κάβουρας 2, Σιταράς 3(1), Λύρας
ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης-Προσελέντης): Τηγάνης 3(1), Παπάνογλου 17, Καραίσκος 9, Νικολούσιος 17(2), Ψωμαδέρης 3(1), Μουστάκης, Χαραλαμπίδης 7, Σαμλί 6, Μελισσάς

TEΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ 53-55
Διαιτητές : Ορφανός Ι. , Μελισσάρης
Δεκάλεπτα : 15-10, 27-31, 35-45, 53-55
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Λουλουδάκης, Βλουτής) :Δελής 20(2) , Κορωνιός 8 , Νικολάκης 2, Παπαμιχαήλ , Σαμαρτζής 19, Παπαδάκης 10, Παπαγιαννόπουλος , Χριστοδουλόπουλος 11(2) Αναστασιάδης , Πετρόπουλος , Ανδριώτης 2, Σκουμής
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος Ζάλιαρης) Απτόσογλου , Μανίκας, Ζαχαρόπουλος 13, Φλέγκας 11(1) Βασιλικός 10(2) , Μαστρογιάννης , Ρουμάνι 10(1) Κουντούρης 7(1) Γιαννακόπουλος 2, Φωτεινάκης 2 , Καραμπίκας , Ελενίτσας 
Λέων Μοσχ. -Γλυφάδα ΕΣ
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. –ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 51-60
Διαιτητές: Αντεριώτης, Ιασωνίδης
Δεκάλεπτα : 16-15, 31-31,40-44,51-60
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ (Ιμπραημάκης, Ματζώρος) : Συριανος 10(2), Ιωάννου, Ντάσκας, Καρασούλας 2, Φελλάς 8 (2), Νικολάου, Γιαμπάνης 20 (2), Βασιλάκος, Καραλάκης, Βάσσης 4 (1), Κετέμα 3 (1), Κοντούζογλου 4.

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου) : Μαυροειδάκος , Γιοβάς 9, Τζοβάρας 9(1), Καμπούρης 3 (1), Μαραγκόπουλος 12, Αλεξανδρόπουλος  2, Χαλκιάς , Γουλανδρής, 2, Λούγαρης, Κουτσολιάκος 21.


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right