menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.11.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (29.11.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας - Η μέχρι τώρα βαθμολογία


ANABOΛH ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΑΝΟΙΚΤΑ (Τρίτη 29.11.2016) ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ (10 ΑΓΩΝΕΣ)
ΔΕΣ ποιοι αγώνες αναβάλλονται στο : http://www.eskana.gr/2016/11/anaboh-29112016-10.html



ΤΡΙΤΗ 29-11-16

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ 

ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ 


ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΥΛΤΣΗ 


ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Α ΜΑΡΑΜΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ 


ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ 


ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΟΝΑ Π Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΑΤΡΟΣ  ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΠΟΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ


ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ Ε Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ


ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΑΡΓΥΡΗ 


ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΑΡΓΥΡΗ 


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 


2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ Π Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 


ΔΗΜ ΚΛ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 


ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΚΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ


ΑΝ ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 1 20.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΉΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΛΙΟΥ) 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ Π Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α


ΑΝ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ(ΛΙΟΥ) 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ε Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α ΥΠΟΛΟΙΠΟ 


ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ


ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΑΡΟΖΑ


ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΙΙ Ε Γ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ


ΑΝ. ΑΞΑΡΛΙΑΝ 20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ.- ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΜΗΝΑ ΕΛ. 










Δες (επέλεξε-πρόσθεσε τις περιοχές που σ' ενδιαφέρουν) στο meteo-on-ESKANA





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right