menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  26.11.16

⏰ Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ (Σαββάτου 26.11.2016) με αγώνες ΠΑΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ (Β - Γ) και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α - Β), ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ , ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ




ΣΑΒΒΑΤΟ 26-11-2016


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ 1 ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 1 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 1 ΓΑΡΙΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ 1 ΑΊΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ. ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 1  ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ 2 ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2 ΧΡΟΝΗΣ     ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΑΡΗ 2 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜ 14.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π. ΦΑΛΗΡΟ 2 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΑΤΑΥΛΆ 2 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ MIXAΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 17.50 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 3 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 11.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 3 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 3 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΑΝ ΣΚΡΑ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 4 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 4 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΜΙΛΩΝΑΣ 4 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 4 ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 19.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 4 ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 10.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 11.00 Ν. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 09.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 11.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ ΣΙΜΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 09.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 10.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 09.30 ΑΕ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΝΑΚΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΠΑΛ. ΑΝ.Α Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΝΈΟ ΚΛ.. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ZIAKA ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΟΝΑ Α MAIMOY ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. Α ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Β 1 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Β 1 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΠΑΣΑΡΗ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Β 1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Β 1 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β 2 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Β 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ MANTZΙΡΑΚΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Β 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α

6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Β 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 


ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 



ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ


ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΛΑΡΟΖΑ


ΑΝ ΔΗΛΆΒΕΡΗ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π Γ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ


ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 


ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ-ΜΟΣΧ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right