menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.11.16 από isaak

📆 Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 24.11.16 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/12/16

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ  24.11.16  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/12/16. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
ΠΕΜΠΤΗ 24.11.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. (ΘΕΟΜΗΤ) 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ , ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠ. 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΣΙΔΕΡΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25.11.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΑΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
2ο κλ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-11-2016
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ 1 ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 1 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 1 ΓΑΡΙΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ 1 ΑΊΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 1  ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ 2 ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2 ΧΡΟΝΗΣ     ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΑΡΗ 2 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜ 14.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π. ΦΑΛΗΡΟ 2 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΑΤΑΥΛΆ 2 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ MIXAΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 17.50 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 3 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 11.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 3 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 3 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΣΚΡΑ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 4 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 4 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΜΙΛΩΝΑΣ 4 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 4 ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 19.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 4 ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 10.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 11.00 Ν. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 09.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 11.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ ΣΙΜΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 09.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 10.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΊΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 09.30 ΑΕ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΝΑΚΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΑΝ.Α Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ.. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ZIAKA ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΟΝΑ Α MAIMOY ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. Α ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Β 1 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Β 1 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΠΑΣΑΡΗ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Β 1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Β 1 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β 2 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Β 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ MANTZΙΡΑΚΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Β 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Β 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΔΗΛΆΒΕΡΗ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π Γ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ-ΜΟΣΧ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-16
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΝΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΑ 12.00 ΠΕΡΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ 09.00 ΠΕΡΑΜΑ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΠΠΑΣ Γ. ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   ΜΑΙΜΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΝΑΖΙΡΗ
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.00 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Δ ΑΝΔ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
Β΄ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 12.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 20.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε Β ΓΑΡΙΝΗ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΟΝΑ Ε Β ΤΖΙΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΕΡΑΜΑ Π Γ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Π Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΠΑΛ. ΚΛ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΡΑΧΩΝΕΣ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΕΡΑ Π Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΖΑΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Ε Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ ΜΑΙΜΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑIΑΣ 12.00 XAN NIKAIAΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΑ ΠΑΜΠ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣYKKNA

ΔΕΥΤΕΡΑ 28-11-16

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΡΩΓΑΚΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΑ ΜΠΙΚΑΣ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΓΡΙΒΑ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ -ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΑΥΙΔ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡ.-ΜΟΣΧ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΘΕΟΧΑΡΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΕΦΗΒΟΙ Β ΕΞ ΑΝΑΒ
ΚΛ. ΔΗΜ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ 22.15 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΡΙΤΗ 29-11-16
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Α ΜΑΡΑΜΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΟΝΑ Π Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΠΟΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ Ε Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ Π Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΗΜ ΚΛ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΑΡΟΖΑ

ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΚΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 1 20.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΉΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΛΙΟΥ) 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ Π Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ(ΛΙΟΥ) 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ε Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α ΥΠΟΛΟΙΠΟ 
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΙΙ Ε Γ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΑΝ. ΑΞΑΡΛΙΑΝ 20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ.- ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΜΗΝΑ ΕΛ. 

ΤΕΤΑΡΤΗ 30-11-16
Α ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

Β ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΝΣΜ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 01-12-16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΙΑΚΑ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓΚ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02-12-16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΕΛΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ, ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΡΑΠΤΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09-12-16 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right