menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.11.16

Το πρόγραμμα της Κυριακής (06.11.2016) με αγώνες Α Γυναικών, Γ,Δ Ανδρών, Α, Β,Γ Παίδων - Εφήβων, Παμπαίδων, Προμίνι




ΚΥΡΙΑΚΗ 06.11.16 





ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΠΡΟΜΙΝΙ 
(ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ -ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ Η ΚΑΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΙΑΤΡΙΚΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΘΛΗΤΗ, ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΓΩΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ Ο ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ) 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΝΑ  ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α 


2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΝΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 


ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΕΡΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 


ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΜΙΧΑΣ Α 


ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΧΡΟΝΗΣ   ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 


ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 11.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 


ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 


ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΗΝΑΣ 


ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΚΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 


ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 13.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 


ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 10.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 




ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΡΗ ΓΥΝ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 


ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΥΝ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 


ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΓΥΝ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ


ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΥΝ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΓΥΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΥΝ ΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΥΝ ΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ 



Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΒΑΡΗ Δ ΑΝΔΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΙΜΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΛΑΡΟΖΑ 



Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 19.00 ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Γ ΑΝΔΡ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΠΡΕΚΑΣ 



Α΄ ΠΑΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ Α ΠΑΙΔ ΓΚΑΝΗΣ Α ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 



ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 


ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 


ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΟΚΟΣΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 


ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤ/ΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΒ ΓΑΡΙΝΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤ/ΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΓ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 


ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Π ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΣΥΚΚΝΑ 


ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΠΕΠΠΑΣ Γ(ΔΟΚ) ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 


ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΔΑΣΚΑΛ 14.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ(ΔΟΚ) ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ(ΔΟΚ) ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ Π ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΑΣ  ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ


2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 


ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΑ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ


ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΑΤΑΥΛΑ Ε ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ


ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ


2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ


ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 14.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. Ε ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α 


ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 10.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 


ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. Ε ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ  ΦΩΣΤΗΡΑΣ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right

Χορηγοί - footer

SPOSA SPORT GROUP

Δραστηριοποιείται στην παραγωγή αθλητικών ειδών για το μπάσκετ και άλλα αθλήματα, όπως το ποδόσφαιρο και το βόλεϊ

Οι μπάλες μπάσκετ της Molten έχουν αναγνωριστεί από τη FIBA WORLD και FIBA EUROPE ως οι επίσημες μπάλες όλων των διοργανώσεων τους.

Δες αναλυτικά

ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΑΓΩΝΩΝ & EVENTS

DimSta HEALTH
ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΑΓΩΝΩΝ & EVENTS
Λ.ΚΥΜΗΣ 149 - 151 22 ΜΑΡΟΥΣΙ
211 012 87 46 και 47

ΤΗΛ : 211 012 87 46 - 211 012 87 47
FAX: 211 012 84 47

Δες αναλυτικά

ΜΕΤΑΞΟΓΡΑΦΙΚΗ

ΓΡΑΦΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ - ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ OFFSET
ΧΡΥΣΟΤΥΠΙΕΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π. ΤΣΙΤΟΣ & ΣΙΑ Ε.Ε.

Αρετιάδος 4, ΤΚ 176 73 Καλλιθέα
Τηλ/Φαξ : 210 959 3930
email : tptsitos@gmail.com

Δες αναλυτικά

NIKH ΑΒΕΕ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ

NIKH ΑΒΕΕ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 37 , 174 55 ΑΛΙΜΟΣ , ΑΘΗΝΑ
Τηλ.: 210 9843885-6 , 210 9854955-6
Φαξ: 210 9838378 , 210 9854957
e-mail.: nikh@nikhcups.gr / info@nikhcups.gr
Facebook: www.facebook.com/NikhCups.

Με αξιοπιστία και συνέπεια, 30 χρόνια τώρα, στο χώρο του Αθλητικού Επάθλου.

Δες αναλυτικά

Patisserie Riviera

Patisserie Riviera
ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ
Τρίτωνος 119 Παλαιό Φάληρο 17562 , ΑΘΗΝΑ
Τηλ.: +30 210 98 26 670
e-mail.: rivierapatisserie@gmail.com
Facebook: facebook.com/riviera.patisserie

Το Ζαχαροπλαστείο/Patisserie Riviera στο Π.Φάληρο για πάνω από 35 χρόνια αποτελεί σημείο αναφοράς σε παραδοσιακά γλυκά με πολίτικες μυρωδιές

Δες αναλυτικά